Ložnice
Nejprodávanější produkty v kategorii Ložnice
| 1 |
|
Autronic Němý sluha, bílý kov (81119 WT) |
skladem CEN
|
441 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Stojan na šaty, bílý plast/chrom (ABD-1213 WT) |
skladem CEN
|
351 Kč | |
| 3 |
|
Klinmam Tencel 30 180x200x30 |
skladem
|
1 990 Kč |
Celkem 446 produktů
Šatní skříň
Halmar LOTTA 2D2S bílá/dub sonoma (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 417 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 190 |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-3 bílá / zrcadlo (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 396 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 205 |
Komoda
Halmar PAFOS 150 2D1S černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 396 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 82 cm |
Manželská postel
Halmar VERONICA 160 cm třešňová./černá (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 386 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Třešeň |
| Materiál: | Dřevo |
Komoda
Forte Louoto LTOV241-M946 ,199,5x101x42cm, barva dub artisan/ písková, 3*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 290 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 101.2 cm |
Komoda
Halmar VERA komoda 150 černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 224 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 80 cm |
Komoda
Halmar VERA komoda 150 kašmír
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 224 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 80 cm |
Šatní skříň
Halmar BULLET S-1 černá, nohy: zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 173 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 185 |
Manželská postel
Halmar ESTELLA 160 cm béžová (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 132 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
Jednolůžková postel
Vidovic Helena 90x200cm, materiál: dub přírodní + 90x200cm rošt smrkový
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 990 Kč
Šatní skříň
Halmar LIMA S-3 dub sonoma / zrcadlo (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 970 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 205 |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-3 dub sonoma / bílá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 970 Kč
| Barva: | Bílá, dub |
| Výška (cm): | 205 |
Manželská postel
Halmar ELANDA 160cm jasně šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 909 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
