Ložnice
Nejprodávanější produkty v kategorii Ložnice
| 1 |
|
Autronic Němý sluha chrom / natural (82646 NAT) |
skladem CEN
|
711 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Stojan na šaty s odkladačem na boty, chrom / bílá (ABD-1210 WT) |
skladem CEN
|
441 Kč | |
| 3 |
|
LB Bohemia SILVER SENSE 50 x 70 |
skladem
|
690 Kč |
Celkem 446 produktů
Komoda
Halmar JUNGLE 152 černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 148 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 74,5 |
Šatní skříň
Halmar SWING S-1 ořechová/černá, nohy: černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 047 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 179 |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar MERIDA béžová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 026 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Masiv |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar MERIDA jasně šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 026 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Masiv |
Komoda
Halmar ISLA komoda 200 černý mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 955 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 75 cm |
Komoda
Halmar WOOD komoda wotan, antracit (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 925 Kč
| Barva: | Dub, antracit |
| Výška (cm): | 80 cm |
Komoda
Halmar REJA KOM2D bílá lesk (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 854 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 80 cm |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar MARISOL 160 cm béžová (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 854 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar MARISOL 160 cm šedá (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 854 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar BETINA 140 popelavá (4 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 833 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Komoda
Jurek Meble Ademo 3 kašmír 150/92/41cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 800 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 92 |
Matrace
HG Style PURE FOAM 22/SB-0/ 90x200
Doprava zdarma
skladem
7 790 Kč
| Výška: | 22 cm |
| Tuhost matrace: | Nastavitelná |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Manželská postel
Halmar SAMARA 2 160 tkanina šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 783 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Štaní skříň
Forte Milles TEFSS831-Q274 ,168x202x53cm, barva písková / terracotta, 4*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 690 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 201.6 cm |
Manželská postel
Halmar FRANCESCA 160 jasně šedá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 661 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Komoda
Halmar REJA KOM4S bílá lesk (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 650 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 104 cm |
Komoda
Halmar ONDA 2D černá/artisan (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 600 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 85 cm |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-3 bílá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 590 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 205 |
Jednolůžková postel
Vidovic Helena 90x200cm, materiál: dub bělený + 90x200 cm rošt smrkový
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 490 Kč
Komoda
Halmar LINKaSTYLE LS2 kašmír
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 468 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 86 cm |
Komoda
Halmar PAXOS KM-1 barva: kašmír - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 468 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 84 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
