Ložnice
Nejprodávanější produkty v kategorii Ložnice
| 1 |
|
Autronic Němý sluha chrom (83213 CR) |
skladem CEN
|
490 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Stojan na šaty, bílá barva, kov / plast, chrom (ABD-1212 WT) |
skladem CEN
|
315 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Němý sluha, chrom (ABD-1279 CR) |
skladem CEN
|
801 Kč |
Celkem 446 produktů
Šatní skříň
Halmar RANDOM 2 S-1 kašmír ořech černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 114 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 182 cm |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-1 dub sonoma / bílá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 093 Kč
| Barva: | Bílá, dub |
| Výška (cm): | 210 |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-1 dub sonoma (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 093 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 210 |
Komoda
Halmar MURANO KM-1 dub artisan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 890 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 86 cm |
Komoda
Halmar VOLARE150 3D černá mat černá mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 880 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 75 cm |
Manželská postel
MW NEX 140x200 dřevo buk bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
8 790 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Masiv |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar ANNABEL 160 šedá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 788 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Komoda
Halmar PAFOS komoda 200 4D bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 788 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 82 cm |
Komoda
Halmar JUNGLE 190 bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 636 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 74,5 |
Komoda
Halmar JUNGLE 190 černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 636 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 74,5 |
Komoda
Halmar JUNGLE 190 dub wotan mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 636 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 74,5 |
Matrace
Klinmam Comfort Lanoline 90x200x21cm
Doprava zdarma
skladem
8 584 Kč
| Výška: | 21 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Matrace
Halmar SYRIUSZ 140x200 cm
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 555 Kč
| Výška: | 20 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
Komoda
Halmar VERA komoda 190 černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 555 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 80 cm |
Komoda
Halmar VERA komoda 190 kašmír
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 555 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 80 cm |
Komoda
Halmar JUTA EF ( možnost instalace krbu ) černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 453 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 85 cm |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar BETINA šedá (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 433 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Komoda
Halmar ISLA komoda 200 béžová mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 382 Kč
| Barva: | Béžová |
| Výška (cm): | 75 cm |
Komoda
Halmar JUNGLE 152 bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 148 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 74.5 cm |
Komoda
Halmar JUNGLE 152 dub wotan mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 148 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 74,5 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
