Ložnice
Nejprodávanější produkty v kategorii Ložnice
| 1 |
|
Autronic Němý sluha, černý kov (81119 BK) |
skladem CEN
|
441 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Němý sluha, chrom (83989 CR) |
skladem CEN
|
711 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Němý sluha, černá / světlé dřevo (81870 BK) |
skladem CEN
|
990 Kč |
Celkem 446 produktů
Manželská postel
Gregory Venus 2 180x200 dub - rám
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
16 990 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Manželská postel
ELTAP POINTT 180x200 s ÚP, látka: Xillar 18
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
15 900 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Manželská postel |
Patrová postel
Vidovic IVA patrová - dvě lůžka 80x200cm, materiál: dub bělený + 80x200cm rošt smrkový
Doprava zdarma
skladem
15 490 Kč
Matrace
Perdormire Memory Basic 2.0 90x200x18cm
Doprava zdarma
skladem
14 990 Kč
| Výška: | 18 cm |
| Tuhost matrace: | Nastavitelná |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Šatní skříň
ARKOS New Chico 250cm, bílá + zrcadlo
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
14 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 216 cm |
Patrová postel
Vidovic IVA patrová - dvě lůžka 90x200cm, materiál: dub přírodní + 90x200cm rošt smrkový
Doprava zdarma
skladem
14 490 Kč
Motorový rošt
Ahorn PORTOFLEX MOTOR 90x210 cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
14 410 Kč
| Materiál: | Lamel |
| Šířka (cm): | 90 cm |
| Hloubka / délka (cm): | 210 cm |
Matrace
Perdormire ADAM 2.0 90x200x23cm
Doprava zdarma
skladem
14 189 Kč
| Výška: | 23 cm |
| Tuhost matrace: | Tvrdá |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar KAYLEON béžová (6 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
14 092 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar EVORA béžová (6 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
14 011 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel čalouněná s úložným prostorem
Halmar MODENA 160 cm šedá (6 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 706 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Komoda
Jurek Meble Alsy 1 antracit/ béžová 93/195/60cm
Doprava zdarma
skladem
13 589 Kč
| Barva: | Antracit/béžová |
| Výška (cm): | 195 |
Manželská postel
Halmar BORNEO LOZ-160160 dub artisan/černá (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 178 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | MDF |
Manželská postel čalouněná s úložným prostorem
Halmar CASSANDRA S 160 cm černá-bílá (5 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 025 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Bílá, černá |
| Materiál: | Ekokůže |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar MODENA 3 šedá velvet (6 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 741 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Dřevo |
Šatní skříň
Halmar MURANO S-1 dub artisan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 537 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 205 |
Manřelská postel
Halmar AMBER 160 popel samet (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 273 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Masiv |
Manželská postel čalouněná s úložným prostorem
Halmar CASSANDRA S 140 cm černá-bílá (5 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 263 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Bílá, černá |
| Materiál: | Ekokůže |
Manželská postel
Halmar CALI 160/200 z lamelami C16 artisan (5 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 172 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | MDF |
Šatní skříň
ARKOS German 200 - bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
11 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 216 cm |
Manželská postel
Halmar SOFIA bílá (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 704 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Ekokůže |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
