Ložnice
Nejprodávanější produkty v kategorii Ložnice
| 1 |
|
Autronic Stojan na šaty, černá barva, kov / plast, chrom (ABD-1212 BK) |
skladem CEN
|
315 Kč | |
| 2 |
|
Halmar LIMA S-3dub sonoma (3 Karton) |
2 - 3 týdny
|
6 066 Kč | |
| 3 |
|
Forte CHELSEA CHLK45-U42 matně bílá (1*Karton) |
skladem
|
3 090 Kč |
Celkem 446 produktů
Luxusní ložní povlečení
PIP Studio Tutti i Fiori Dark Blue140x200+70x90
Doprava zdarma
skladem
2 499 Kč
| Barva: | Modrá |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Komoda
Forte Ganymebe GNMK22L-U59 ,80x82,3x34cm, barva sv.zelená, 1*karton
skladem
2 300 Kč
| Barva: | Zelená |
| Výška (cm): | 82.3 cm |
Polštář z paměťové bio pěny
Perdormire Bio Moore Levandule 72 x 42 Bio moore
Poslední kus
skladem
2 290 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 72x42 |
| Tvar: | Obdélník |
Komoda
Forte Ganymebe GNMK22L-U58 ,80x82,3x34cm, barva sv.šedá, 1*karton
skladem
2 200 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 82.3 cm |
Komoda
Forte Ganymebe GNMK22L-U60 ,80x82,3x34cm, barva písková, 1*karton
skladem
2 190 Kč
| Barva: | Písková |
| Výška (cm): | 82.3 cm |
Laťový rošt
Klinmam Solid Wood Slat-Frame 90x200x5,8 bez úprav
skladem
2 090 Kč
| Materiál: | Lamel |
| Šířka (cm): | 90 cm |
| Hloubka / délka (cm): | 200 cm |
Luxusní ložní povlečení
Pip Studio perkálové povlečení Casa di Pip bílé 140x200 + 70x90 cm
skladem
1 999 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Chránič matrace
Klinmam Tencel 30 180x200x30
skladem
1 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Rozměr: | 180x200 |
| Materiál: | Tencel |
Rošt do postele
Klinmam Duostar HN 90x200cm
Poslední kus
ihned k expedici
1 990 Kč
| Materiál: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 90 cm |
| Hloubka / délka (cm): | 200 cm |
Matrace
Enzio Junior NEW 200 x 90cm, Výška 14 cm
Poslední kus
ihned k expedici
1 990 Kč
| Výška: | 14 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Stojan na oblečení
Autronic Stojan na oblečení - kovová panna, barva bílá (UM0840)
skladem CEN
1 975 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
