Ložnice
Nejprodávanější produkty v kategorii Ložnice
| 1 |
|
Autronic Postel jednolůžková 90x200 cm, kovová šedý lesk (BED-1900 SIL) |
skladem CEN
|
2 691 Kč | |
| 2 |
|
Forte BOHOL BHLK231-M478 sv. šedá/dub (2*Karton) |
skladem
|
5 990 Kč | |
| 3 |
|
Forte ALICE SPRINGS ACSK321-U60 písková (2*Karton) |
skladem
|
4 090 Kč |
Celkem 446 produktů
Komoda
Halmar LOTTA150 (2D3S) dub wotan/ černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 354 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 69 cm |
Noční stolek
Halmar PALAZZO černá mat/ dub (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 344 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 20 |
Komoda
Jurek Meble MIA 3 dub/černá 145/80/41cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 300 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 80 |
Komoda
Forte MAREDA MAQK221-M966 dub/písková (2*Karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 290 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 93.00 |
Komoda
Halmar TRESSE komoda 1D2S zelená
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 263 Kč
| Barva: | Zelená |
| Výška (cm): | 75 cm |
Komoda
Halmar LOTTA 110 (4D) dub wotan/ černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 222 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 119 cm |
Manželská postel
Halmar VIOLETTA 140 cm třešňová./černá (3 Karton) ze rámem (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 202 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Třešeň |
| Materiál: | Dřevo |
Komoda
Halmar TRESSE komoda 1D2S béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 151 Kč
| Barva: | Béžová |
| Výška (cm): | 75 cm |
Komoda
Halmar RANDOM KM-2 dub wotan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 121 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 82 cm |
Komoda
Halmar RANDOM 2 KM-2 kašmír ořech černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 121 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 95 cm |
Manželská postel
Halmar VERONICA 90 cm třešňová./černá (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 110 Kč
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
| Barva: | Třešeň |
| Materiál: | Dřevo |
Jednolůžková postel
Halmar VIOLETTA 120 cm třešňová./černá (3 Karton) ze rámem (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
Šatní skříň
Halmar MILO UNI se zrcadlem (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva: | Béžová |
| Výška (cm): | 189 |
Šátní skříň se zrcadlem
Halmar MILO UNI
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva: | Grafit |
| Výška (cm): | 189.4 cm |
Šátní skříň se zrcadlem
Halmar MILO UNI
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 189.4 cm |
Noční stolek
Halmar PAFOS černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 019 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 51 |
Komoda
Jurek Meble Ademo 4 ořech 126/92/41cm
Poslední kus
skladem
4 990 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 92 |
Šatní skříň
Halmar LUX se zrcadlem artisan (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 968 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 195 |
Šatní skříň
Halmar LUX se zrcadlem sonoma/bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 968 Kč
| Barva: | Bílá, dub |
| Výška (cm): | 195 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
