Ložnice
Nejprodávanější produkty v kategorii Ložnice
| 1 |
|
Autronic Němý sluha chrom / třešeň (82646 BR) |
skladem CEN
|
490 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Stojan na šaty, bílá barva a chrom, kov plast, pojezd, nosnost 5 kg (ABD-1209 WT) |
skladem CEN
|
351 Kč | |
| 3 |
|
Perdormire Memory Moore 9, 72x42x9 cm |
ihned k expedici
|
1 490 Kč |
Celkem 446 produktů
Šatní skříň
Halmar LIMA S-3dub sonoma (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 066 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 205 |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-2 bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 055 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 205 |
Šatní skříň
Halmar INDIANAPOLIS dvoudveřová se zásuvkami I1 tmavý jasan (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 025 Kč
| Barva: | Bílá, hnědá |
| Výška (cm): | 192 |
Šatní skříň
Halmar INDIANAPOLIS dvoudveřová se zásuvkami I1 kraft bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 025 Kč
Komoda
Forte BOHOL BHLK231-M478 sv. šedá/dub (2*Karton)
Doprava zdarma
skladem
5 990 Kč
| Barva: | Šedá, hnědá |
| Výška (cm): | 87 |
Komoda
Halmar ONDA 2D labrador (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 893 Kč
| Barva: | Zelená |
| Výška (cm): | 85 cm |
Komoda
Jurek Meble MIA 1 dub/černá 100/122/41cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 890 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 122 |
Komoda
Halmar LAMINO KM-1 dub/černá, nohy: černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 883 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 84 cm |
Komoda
Halmar SAMBA REG5 KOM bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 832 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 80 cm |
Komoda
Jurek Meble ALSY 7 antracit/béžová 123/87/43cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 800 Kč
| Barva: | Antracit/béžová |
| Výška (cm): | 87 |
Komoda
Jurek Meble ALSY 7 antracit/aloe 123/87/43cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 800 Kč
| Barva: | Antracit/aloe |
| Výška (cm): | 87 |
Komoda
Halmar MEZO KM4 vícebarevná (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 527 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Výška (cm): | 100 |
Komoda
Halmar BORNEO KM-2 komoda dub artisan/černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 527 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 85 |
Komoda
Halmar RANDOM KM-1 dub wotan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 405 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 82 cm |
Komoda
Halmar RANDOM 2 KM-1 kašmír ořech černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 405 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 82 cm |
Manželská postel
Halmar VIOLETTA 160 cm třešňová./černá (3 Karton) ze rámem (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 385 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Třešeň |
| Materiál: | Dřevo |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
