Ložnice
Celkem 446 produktů
Manželská postel dřevěná
G+K Meble BE-0587 140x200 (1055870101) (3 karton)
Doprava zdarma
skladem
25 200 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Manželská postel dřevěná
G+K Meble BE-0587 160x200 (1055870201) (3 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
25 824 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Manželská postel dřevěná
G+K Meble BE-0587 180x200 (1055870301) (3 karton)
Doprava zdarma
skladem
26 448 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masivní bukové dřevo |
Manželská postel
Amara Beds AMIEN 180x200, buk masiv , barva: BK1
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
26 900 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Buk |
| Materiál: | Masiv |
Dřevěná komoda
G+K Meble I WZ-0424 dub (1034240301) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
27 240 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 83.8 cm |
Čalouněná postel
Alpi MOON SET 180x200 s matrací - šedá
Doprava zdarma
Vystaveno Svitavy
Vystaveno Svitavy
skladem
28 900 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Čalounění |
Čalouněná postel
Serabed MOON SET 180x200, s matrací , SB37 - béžová
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
28 900 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Čalounění |
Manželská postel
Serabed Hypersoft set 180x200 včetně matrace , látka : SB01
Doprava zdarma
skladem
28 900 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Antracitová |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel
Dico AVANTGARDE 180x200/327-395-42-06-21 dub divolý
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
28 950 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Dřevěná komoda
G+K Meble I WZ-0169 (1031690701) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
28 992 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 92 |
Dřevěná komoda
G+K Meble I WZ-0159 dub (1031595701) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
30 108 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 85 |
Komoda
Halmar SMART KM-1 dub přírodní/černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
31 252 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 93.00 |
Komoda
Spinvalis KOPENHAGEN 010 115x150x45_dub,olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
32 900 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 150 cm |
Komoda
Katmandu Loft Tabacco 90/121/45 dub olej Tabacco ( karton *4 )
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
34 490 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 90 cm |
Komoda
Spinvalis KOPENHAGEN 03 dub lak natur
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
35 500 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 90 cm |
Dřevěná komoda
G+K Meble II WZ-0424 dub (1034240401) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
36 840 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 83.8 cm |
Dřevěná komoda
G+K Meble II WZ-0159 dub (1031595801) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
40 092 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 85 |
Dřevěná komoda
G+K Meble II WZ-0169 (1031690801) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
40 404 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 92 |
Manželská postel dřevěná
G+K Meble BE-0583 140x200 (1055830101) (4 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
40 836 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masivní bukové dřevo |
Dřevěná komoda
G+K Meble III WZ-0424 dub (1034240501) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
42 240 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 83.8 cm |
Komoda
Dico 120-4Z-AVANTGARDE 997.00-20-dub divoký, medová barva
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
42 890 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 88 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
