Ložnice
Nejprodávanější produkty v kategorii Ložnice
| 1 |
|
Homestyling KO-C80652680 textilní 75 x 46 x 160 cm |
skladem
|
439 Kč | |
| 2 |
|
Matějovský NATUR mako jersey 140/200+70/90 |
ihned k expedici
|
890 Kč | |
| 3 |
|
Forte ALICE SPRINGS ACSK211-U72 terracotta (2*Karton) |
ihned k expedici
|
3 390 Kč |
Celkem 446 produktů
Matrace
Perdormire Memory Basic 2.0 90x200x18cm
Doprava zdarma
skladem
14 990 Kč
| Výška: | 18 cm |
| Tuhost matrace: | Nastavitelná |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Šatní skříň
ARKOS New Chico 250cm, bílá + zrcadlo
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
14 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 216 cm |
Patrová postel
Vidovic IVA patrová - dvě lůžka 80x200cm, materiál: dub bělený + 80x200cm rošt smrkový
Doprava zdarma
skladem
15 490 Kč
Manželská postel
ELTAP POINTT 180x200 s ÚP, látka: Xillar 18
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
15 900 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Manželská postel |
Manželská postel
Gregory Venus 2 180x200 dub - rám
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
16 990 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Manželská postel
ARKOS Horizon 160x200, čelo: Basic,látka: Letto 11, béžová
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
16 990 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel
Vidovic PETRA 2 180x200cm s nízkým čelem u noh , materiál: dub přírodní + 180x200cm rošt smrkový
Doprava zdarma
skladem
17 239 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Manželská postel
Vidovic PETRA 2 180x200cm s vysokým čelem u noh , materiál: dub přírodní + 180x200cm rošt smrkový
Doprava zdarma
skladem
17 239 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Komoda masiv
Siudy Napoli 30, dubová 1000x400x950cm ( karton*2)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
17 900 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 95 |
Manželská postel
Vidovic PETRA 2 180x200cm s nízkým čelem u noh , materiál: dub bělený + 180x200cm rošt smrkový
Doprava zdarma
skladem
18 389 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Manželská postel
Vidovic PETRA 2 180x200cm s vysokým čelem u noh , materiál: dub bělený + 180x200cm rošt smrkový
Doprava zdarma
skladem
18 389 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Manželská postel
Serabed MOON 180x200 SB63 - šedá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
19 000 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel
Halmar ASENTO 160 - hořčicová tap. Element 8 (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
19 101 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | hořčice |
| Materiál: | Čalounění |
Noční stolek z masivu
Atlas ATL_OMNIA LUX_N60_BAJC 5-nohy černé
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
19 900 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 62.5 cm |
Manželská postel
Klinmam Comfort Laguna 180x200, barva: Light Brown
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
19 900 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Látka |
Komoda masiv
Siudy Napoli 10, dubová 1420x400x950cm ( karton*2 )
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
21 500 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 95 |
Patrová postel
MW MARIO FAMILIE včetně roštu buk bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
21 600 Kč
Komoda
Katmandu Simona 3S 90/110/40 dub olej (karton*3)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
22 699 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 90 cm |
Manželská postel čalouněná
Halmar CONTINENTAL 1 160 - šedá (slonová kost) tap. Monolith 85 (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
23 084 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | Čalounění |
Manželská postel čalouněná
Halmar CONTINENTAL 2 160 - béžová (obdelníky) tap. Monolith 09 (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
23 084 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Čalounění |
Manželská postel čalouněná
Halmar CONTINENTAL 2 160 - šedá (obdelníky) tap. Monolith 85 (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
23 084 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Čalounění |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
