Ložnice
Nejprodávanější produkty v kategorii Ložnice
| 1 |
|
Autronic Němý sluha, barva bílá (20652-04 WT) |
skladem CEN
|
1 431 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Stojan na šaty, černý plast/chrom (ABD-1213 BK) |
skladem CEN
|
351 Kč | |
| 3 |
|
Homestyling KO-C80652670 141 x 45 x 167 cm |
skladem
|
1 138 Kč |
Celkem 446 produktů
Čalouněná postel
Halmar ALOHA lůžko ze zásuvkami béžová samet (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 865 Kč
Komoda
Forte Pontypool PNTK232-Q214 169,2/95,4/43,5cm (3*karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 890 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 95.4 cm |
Šatní skříň
ARKOS NICEA 160L bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 900 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 180 cm |
Postel z masivu
Alpi NEX 180x200 - dřevo buk, bílá
Doprava zdarma
Vystaveno Svitavy
Vystaveno Svitavy
skladem
9 990 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Masiv |
Komoda
Halmar ETNA komoda černá mat/ černá mat/ dub (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 008 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 82 |
Manželská postel s nočními stolky
Forte CHANTON BLQL181B-C772 šedá/dub (6*Karton)
Doprava zdarma
skladem
10 090 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | MDF |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-1 bílá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 160 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 210 |
Postel pro 2 osoby s výsuvnou matrací
Halmar SANNA šedá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 282 Kč
Manželská postel
Halmar VALERY 160 cm se zásuvkami šedá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 343 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Dřevo |
Manželská postel
Halmar MARGARITA 160 šedá/přírodní (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 556 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Látka |
Matrace
Halmar SYRIUSZ 180x200 cm
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 566 Kč
| Výška: | 20 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
Manželská postel
Halmar CASSIDY 140 lůžko popelavá ořech (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 709 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Masiv |
Manželská postel
Halmar GRACE 140 béžová samet (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 749 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel
Halmar GRACE 140 zelená samet (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 749 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Zelená |
| Typ: | Manželská postel |
Čalouněná postel
Halmar GRACE 140 lůžko ze zásuvkami šedá samet (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 749 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Postel
Forte Milles TEFL1122-Q274 ,125x91x205cm, barva písková/ terracotta, 5*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
10 990 Kč
| Velikost matrace: | 120 x 200 |
| Barva: | Písková, terracotta |
| Materiál: | MDF |
Komoda
Halmar ABI bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 034 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 88 |
Manželská postel
Halmar LEVANTER 160 šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 044 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel
Halmar MADERA 160 krémová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 095 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Krémová |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel
Halmar CASSIDY šedá / ořech (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 176 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Ořech |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar GRACE tmavě zelená velvet (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 257 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
