Ložnice
Nejprodávanější produkty v kategorii Ložnice
| 1 |
|
Halmar ALOHA tmavě zelená velvet (3 Karton) |
2 - 3 týdny
|
9 865 Kč | |
| 2 |
|
Halmar LIMA SN1 bílá |
2 - 3 týdny
|
1 737 Kč | |
| 3 |
|
Halmar MILO šatní skříň artisan/černá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
4 450 Kč |
Celkem 446 produktů
Komoda
Halmar MURANO KM-1 dub artisan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 890 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 86 cm |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-1 dub sonoma / bílá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 093 Kč
| Barva: | Bílá, dub |
| Výška (cm): | 210 |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-1 dub sonoma (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 093 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 210 |
Šatní skříň
Halmar RANDOM S-1 dub wotan/černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 114 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 182 |
Šatní skříň
Halmar RANDOM 2 S-1 kašmír ořech černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 114 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 182 cm |
Komoda
Halmar PAFOS komoda 200 4D černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 286 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 82 cm |
Komoda
Halmar PAXOS KM-2 barva: kašmír - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 357 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 84 cm |
Matrace
HG Style PURE FOAM Medium 24/SB-0/ 90x200
Doprava zdarma
skladem
9 390 Kč
| Výška: | 24 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Šatní skříň
Forte CHANTON BLQS928E1-C964 dub artisan/šedá
Doprava zdarma
skladem
9 390 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 210 |
Matrace
HG Style PURE FOAM Hard 24/SB-0/ 90x200
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 390 Kč
| Výška: | 24 cm |
| Tuhost matrace: | Tvrdá |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Manželská postel
Halmar MATILDA 160 bílá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 469 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Masivní bukové dřevo |
Matrace
Halmar SYRIUSZ 160x200 cm
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 632 Kč
| Výška: | 20 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar PADVA 160cm šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 662 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | Látka |
Komoda
Halmar ETNA bílá mat/ bílá mat (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 662 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 82 |
Komoda
Halmar BARI bílá mat (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 662 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 82 cm |
Manželská postel
Forte COLLET CETL1161-Q271 175x99x206cm, barva dub/písková, 6*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 790 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Dub, písková |
| Materiál: | MDF |
Postel s úložnými šuplíky
Halmar ALOHA tmavě zelená velvet (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 865 Kč
Manželská postel
Halmar ORLANDO šedá / ořech (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 865 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Ořech |
| Materiál: | Dřevo |
Manželská postel
Halmar SOLOMO béžová / ořech (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 865 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Ořech |
| Materiál: | Masiv |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
