Ložnice
Nejprodávanější produkty v kategorii Ložnice
| 1 |
|
Autronic Němý sluha chrom / třešeň (82646 BR) |
skladem CEN
|
490 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Stojan na šaty, bílá barva a chrom, kov plast, pojezd, nosnost 5 kg (ABD-1209 WT) |
skladem CEN
|
351 Kč | |
| 3 |
|
Perdormire Memory Moore 9, 72x42x9 cm |
ihned k expedici
|
1 490 Kč |
Celkem 446 produktů
Komoda
Forte ALICE SPRINGS ACSK321-U60 písková (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 090 Kč
| Barva: | Písková |
| Výška (cm): | 121.00 |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK26-U42 bílá mat (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 190 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 80 |
Komoda
Forte COLLET CETK221L- Q280 ,116x93x41cm barva dub/písková, 2*karton
Poslední kus
skladem
4 200 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 115.7 cm |
Komoda
Forte ALICE ACSK321-U72 terracotta (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 290 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 121.00 |
Policová skříň
Forte Milles TEFR721-Q274 ,59x202x42cm, barva písková / terracotta, 2*karton
Poslední kus
skladem
4 290 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 201.6 cm |
Komoda
Halmar INDIANAPOLIS I6 tmavý jasan (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 328 Kč
| Barva: | Tmavý jasan |
| Výška (cm): | 127 cm |
Komoda
Halmar INDIANAPOLIS I6 kraft bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 328 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 127 cm |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK26-D78 dub artisan (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 390 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 80 |
Závěsný noční stolek
G+K Meble BE-0587 (105587000) (1 karton)
skladem
4 413 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 15.00 |
tLELE
Jurek Meble Alsy 10 antracit/ aloe 123/43/43cm
skladem
4 490 Kč
| Barva: | Antracit/aloe |
| Výška (cm): | 43 cm |
Noční stolek
Halmar PAFOS bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 552 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 51 |
Matrace
HG Style PURE FOAM 18/SB-0/ 90x200
skladem
4 590 Kč
| Výška: | 18 cm |
| Tuhost matrace: | Nastavitelná |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
