Ložnice
Nejprodávanější produkty v kategorii Ložnice
| 1 |
|
Autronic Němý sluha, bílý kov (81119 WT) |
skladem CEN
|
441 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Stojan na šaty, bílý plast/chrom (ABD-1213 WT) |
skladem CEN
|
351 Kč | |
| 3 |
|
Klinmam Tencel 30 180x200x30 |
skladem
|
1 990 Kč |
Celkem 446 produktů
Textilní šatní skříň
Alpina ED-208328 Textilní šatní skříň 75x50x160cm tmavě modrá
skladem
534 Kč
| Barva: | Modrá |
| Výška (cm): | 160 cm |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar ANNABEL 160 šedá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 788 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel
Halmar CASSIDY šedá / ořech (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 176 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Ořech |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel čalouněná s úložným prostorem
Halmar MODENA 160 cm šedá (6 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 706 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar MODENA 3 šedá velvet (6 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 741 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Dřevo |
Manželská postel
Halmar VIOLETTA 140 cm třešňová./černá (3 Karton) ze rámem (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 202 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Třešeň |
| Materiál: | Dřevo |
Komoda
Halmar RANDOM KM-2 dub wotan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 121 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 82 cm |
Komoda
Halmar JUNGLE 152 černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 148 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 74,5 |
Komoda
Halmar INDIANAPOLIS I6 tmavý jasan (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 328 Kč
| Barva: | Tmavý jasan |
| Výška (cm): | 127 cm |
Manželská postel
Halmar ELANDA 140cm postel jasně šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 482 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Matrace
Halmar SYRIUSZ 160x200 cm
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 632 Kč
| Výška: | 20 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-3 bílá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 590 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 205 |
Komoda
Halmar MURANO KM-1 dub artisan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 890 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 86 cm |
Dekorační polštář
Homestyling KO-AAE821810hned 45 x 45 cm hnědý
skladem
361 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
Manřelská postel
Halmar AMBER 160 popel samet (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 273 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Masiv |
Luxusní ložní povlečení
Pip Studio perkálové povlečení Casa di Pip bílé 140x200 + 70x90 cm
skladem
1 999 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Komoda
Halmar PAXOS KM-2 barva: kašmír - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 357 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 84 cm |
Komoda
Halmar TRESSE komoda 1D2S béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 151 Kč
| Barva: | Béžová |
| Výška (cm): | 75 cm |
Komoda
Halmar VERA komoda 190 kašmír
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 555 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 80 cm |
Televizní stolek
Jurek Meble Mia 6 dub/černá 150/50/41cm
skladem
3 800 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 50 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
