Ložnice
Nejprodávanější produkty v kategorii Ložnice
| 1 |
|
Autronic Němý sluha chrom (83213 CR) |
skladem CEN
|
490 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Stojan na šaty, bílá barva, kov / plast, chrom (ABD-1212 WT) |
skladem CEN
|
315 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Němý sluha, chrom (ABD-1279 CR) |
skladem CEN
|
801 Kč |
Celkem 446 produktů
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar EVORA béžová (6 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
14 011 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-1 dub sonoma (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 093 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 210 |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-3 dub sonoma / zrcadlo (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 970 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 205 |
Šatní skříň
Halmar LOTTA 2D2S bílá/dub sonoma (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 417 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 190 |
Noční stolek
Halmar PAFOS bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 552 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 51 |
Komoda
Halmar INDIANAPOLIS I6 kraft bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 328 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 127 cm |
Šatní skříň
Halmar ASENSIO S-1 jasně šedá, nohy: černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 584 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 185 |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar MARISOL 160 cm béžová (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 854 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
Dekorační polštář
Homestyling KO-AAE821820svet 45 x 45 cm světle šedý
skladem
315 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
Luxusní ložní povlečení
Matějovský DOLORES bavlna deluxe digital 140/200x70/90
skladem
1 290 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Komoda
Halmar ABI komoda kašmír mat/ kašmír mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 521 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 88 cm |
Komoda
Halmar ONDA 2D černá/artisan (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 600 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 85 cm |
Manželská postel
Halmar CASSIDY 140 lůžko popelavá ořech (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 709 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Masiv |
Komoda
Halmar ISLA komoda 200 béžová mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 382 Kč
| Barva: | Béžová |
| Výška (cm): | 75 cm |
Ložní povlečení
MK LUX New Světlá 140x200+70x90
skladem
990 Kč
| Barva: | Krémová |
| Materiál: | Látka |
| Rozměr: | 140x200 |
Manželská postel
Vidovic PETRA 2 180x200cm s nízkým čelem u noh , materiál: dub přírodní + 180x200cm rošt smrkový
Doprava zdarma
skladem
17 239 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
