Ložnice
Nejprodávanější produkty v kategorii Ložnice
| 1 |
|
Autronic Postel jednolůžková 90x200 cm, kovová šedý lesk (BED-1900 SIL) |
skladem CEN
|
2 691 Kč | |
| 2 |
|
Forte BOHOL BHLK231-M478 sv. šedá/dub (2*Karton) |
skladem
|
5 990 Kč | |
| 3 |
|
Forte ALICE SPRINGS ACSK321-U60 písková (2*Karton) |
skladem
|
4 090 Kč |
Celkem 446 produktů
Komoda
Halmar MEZO KM4 vícebarevná (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 527 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Výška (cm): | 100 |
Komoda
Halmar JUNGLE 190 bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 636 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 74,5 |
Šatní skříň
Halmar LUX se zrcadlem sonoma (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 968 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 195 |
Manželská postel dřevěná
G+K Meble BE-0587 140x200 (1055870101) (3 karton)
Doprava zdarma
skladem
25 200 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Manželská postel
Halmar BORNEO LOZ-160160 dub artisan/černá (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 178 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | MDF |
Dřevěná komoda
G+K Meble III WZ-0424 dub (1034240501) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
42 240 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 83.8 cm |
Komoda
Halmar REJA KOM4S bílá lesk (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 650 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 104 cm |
Manželská postel
Halmar LINDA 140 černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 454 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kov |
Matrace
HG Style PURE FOAM 22/SB-0/ 90x200
Doprava zdarma
skladem
7 790 Kč
| Výška: | 22 cm |
| Tuhost matrace: | Nastavitelná |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Komoda
Halmar RANDOM 2 KM-2 kašmír ořech černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 121 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 95 cm |
Matrace
HG Style PURE FOAM Medium 24/SB-0/ 90x200
Doprava zdarma
skladem
9 390 Kč
| Výška: | 24 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Luxusní ložní povlečení
PIP Studio Matata Red 140x200+70x90 dárkový box
Doprava zdarma
skladem
2 749 Kč
| Barva: | Červená |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Komoda
Jurek Meble Alsy 1 antracit/ béžová 93/195/60cm
Doprava zdarma
skladem
13 589 Kč
| Barva: | Antracit/béžová |
| Výška (cm): | 195 |
Noční stolek
Halmar FELLINI noční stolek olivová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 543 Kč
| Barva: | Olivová |
| Výška (cm): | 60 cm |
Čalouněná postel
Halmar GRACE 140 lůžko ze zásuvkami šedá samet (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 749 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Komoda
Halmar VERA komoda 150 černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 224 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 80 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
