Kancelářské židle a křesla
Nejprodávanější produkty v kategorii Kancelářské židle a křesla
| 1 |
|
Autronic Kancelářská a herní židle, potah růžová, šedá a černá látka, houpací mechanismus (KA-L611 PINK) |
skladem CEN
|
2 241 Kč | |
| 2 |
|
Autronic potah černá látka MESH a síťovina MESH, výškově nastavitelná, kovový chromovaný kříž (KA-L103 BK) |
skladem CEN
|
891 Kč | |
| 3 |
|
Halmar AURELIUS bílá |
2 - 3 týdny
|
3 505 Kč |
Celkem 250 produktů
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, černá MESH, plastový kříž (KA-S258 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 290 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
| Bederní opěrka: | Nastavitelná |
Kancelářské křeslo
Halmar ALVIN černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 790 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar FOSTER černá - kůže
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 473 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Přírodní kůže / ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
kancelářské křeslo
Halmar FREEMAN s podnožkou černá / šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 627 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar FRESCO šedá velvet
2 - 3 týdny
2 459 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar GONZO 4 šedá velvet
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar IGNAZIO otočné, ořechová-krémová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 420 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Béžová |
Kancelářské křeslo
Halmar NITRO 2 tkanina, šedá / černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 391 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar STILO černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 241 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar TEKSAS černá - skóra
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 045 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar VIRE bílá
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Bílá |
Kancelářská židle
Halmar BRAVO šedá, OBAN EF031
2 - 3 týdny
2 367 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar BLOOM růžová / černá
2 - 3 týdny
2 357 Kč
| Barva: | Růžový |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar FALCAO šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 520 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar RAPID černá
2 - 3 týdny
996 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, zelená síťovina, šedý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2008 GRN)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar GOTARD černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 938 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, nastavitelný podhlavník, potah černá síťovina mesh, mechanika permanent kontakt (KA-R215 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
2 781 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, šedá síťovina, KA-K2006 GREY
skladem CEN
1 490 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, fialová síťovina, KA-K2006 PUR
skladem CEN
1 490 Kč
| Barva: | Fialová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, žlutá síťovina, KA-K2006 YEL
skladem CEN
1 490 Kč
| Barva: | Žlutá |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
