Kancelářské židle a křesla
Nejprodávanější produkty v kategorii Kancelářské židle a křesla
| 1 |
|
Autronic Kancelářské křeslo s podnožkou, potah šedá látka, PC mechanismus s aretací (KA-Y350 GREY) |
skladem CEN
|
4 131 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Kancelářská židle, látka MESH růžová / černá, plyn.píst (KA-B047 PINK) |
skladem CEN
|
1 521 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Kancelářská židle, šedá látka, kříž plast stříbrný, houpací mechanismus (KA-G196 SIL2) |
skladem CEN
|
2 990 Kč |
Celkem 250 produktů
Kancelářské křeslo
Halmar QUAD černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 232 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, černá MESH síťovina, lankový mech., plastový kříž, 2D područky, kolečka pro tvrdé podlahy (KA-W002 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 121 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle houpací mech., černá + červená koženka, plast. kříž (KA-F03 RED)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 031 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar GOTARD černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 938 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar GAVIN ořechová / černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 775 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Ořech |
Kancelářské křeslo
Halmar IGNAZIO otočné, ořechová-krémová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 420 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Béžová |
Kancelářské křeslo
Halmar IGNAZIO otočné, ořechová-černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 420 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Ořech |
Kancelářská židle
Autronic šedá MESH, plastový kříž, opěrka nohou, posuvný sedák, 2D područky (KA-S257 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 401 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
| Bederní opěrka: | Nastavitelná |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, černá MESH, plastový kříž, opěrka nohou, posuvný sedák, 2D područky (KA-S257 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 401 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
| Bederní opěrka: | Pasivní |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle houpací mech., šedá látka, kovový kříž (KA-F01 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 311 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, černá MESH, plastový kříž (KA-S258 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 290 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
| Bederní opěrka: | Nastavitelná |
Kancelářské křeslo
Autronic Kancelářské křeslo, zelená ekokůže, houpací mechanismus s aretací ve 4 polohách, kovový kříž, kolečka pro tvrdé povrchy (KA-T8426 GRN)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 290 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Autronic Kancelářské křeslo, šedá ekokůže, houpací mechanismus s aretací ve 4 polohách, kovový kříž, kolečka pro tvrdé povrchy (KA-T8426 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 290 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar KING 2 kancelářské křeslo, tkanina šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 277 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
