Kancelářské židle a křesla
Nejprodávanější produkty v kategorii Kancelářské židle a křesla
| 1 |
|
Autronic Kancelářská židle houpací mech., šedá látka, kovový kříž (KA-F01 GREY) |
skladem CEN
|
4 311 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Kancelářská židle, šedá látka, kříž plast stříbrný, houpací mechanismus (KA-G198 SIL2) |
skladem CEN
|
4 131 Kč | |
| 3 |
|
Halmar 140x100 cm, polypropylen, barva: mléčná |
2 - 3 týdny
|
508 Kč |
Celkem 250 produktů
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, synchronní mechanismus, černá, KA-Q8250 BK
Doprava zdarma
skladem CEN
3 290 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar CARLOS černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Zlatá |
Kancelářské křeslo
Halmar CHRONO bílá-černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Bílá |
kancelářské křeslo
Halmar DESMOND 2 tmavě šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar DESMOND béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Béžová |
Kancelářské křeslo
Halmar DESMOND tmavě hnědá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Hnědá |
Kancelářské křeslo
Halmar DESMOND šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Zlatá |
Kancelářské křeslo
Halmar SONIC černá / j. šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar CARLOS kancelářské křeslo jasně hnědá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Zlatá |
Herní křeslo
Autronic Herní a kancelářské křeslo E-racer, potah červená a černá látka, houpací mechani (KA-G408 RED)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 321 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Herní křeslo
Autronic Herní a kancelářské křeslo E-racer, potah šedá a černá látka, HM (KA-G408 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 321 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá ekokůže, kříž kov černý, houpací mechanismus (KA-G301 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 411 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, potah černá látka a černá síťovina MESH, PC mech. s aretací (KA-Y309 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 411 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
| Bederní opěrka: | Posuvná vertikálně |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, černá ekokůže, taštičkové pružiny, kovový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-Y346 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 411 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Autronic černá látka, šedý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-C713 BK2)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 411 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Autronic Kancelářské křeslo, houpací mechanismus, béžová látka, KA-C713 CRM2
Doprava zdarma
skladem CEN
3 411 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Herní křeslo
Autronic Herní křeslo, šedá, černá ekokůže a černá látka a síťovina MESH, PCA mech (KA-Y213 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 501 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar AURELIUS bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 505 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Kancelářské křeslo
Halmar MARIO černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 505 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
