Kancelářské židle a křesla
Nejprodávanější produkty v kategorii Kancelářské židle a křesla
| 1 |
|
Autronic Kancelářská židle houpací mech., šedá látka, kovový kříž (KA-F01 GREY) |
skladem CEN
|
4 311 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Herní křeslo, modrá, černá ekokůže a černá látka a síťovina MESH, PCA mech (KA-Y213 BLUE) |
skladem CEN
|
2 990 Kč | |
| 3 |
|
Halmar IBIS BUTTERFLY vícebarevné |
2 - 3 týdny
|
1 646 Kč |
Celkem 251 produktů
Kancelářské křeslo
Halmar JENSEN kancelářské křeslo, černá - šedá - červená
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar BARTON černá-bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 987 Kč
| Barva: | Bílá, černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Herní křeslo
Autronic Herní křeslo, modrá, černá ekokůže a černá látka a síťovina MESH, PCA mech (KA-Y213 BLUE)
Doprava zdarma
skladem CEN
2 990 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mech., černá MESH, plast. Kříž (KA-A182 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
2 990 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar BILBO černá / ořechová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Ořech |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, černá MESH, plastový kříž (KA-S248 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 051 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
| Bederní opěrka: | Pasivní |
Kancelářské křeslo
Halmar SATURN bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 139 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Kancelářské křeslo
Halmar SATURN černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 139 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar SATURN šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 139 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar ADRIANO kancelářské křeslo otočné béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 160 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Béžová |
Kancelářské křeslo
Halmar ADRIANO kancelářské křeslo otočné šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 160 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar FLORES otočné, jasně hnědá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 211 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Hnědá |
Kancelářské křeslo
Halmar FLORES otočné, jasně šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 211 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar STILO 2 tmavě šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 241 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar STILO černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 241 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar HILTON čokoládová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 241 Kč
| Barva: | Čokoládová/hnědá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Hnědá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište