Kancelářské židle a křesla
Nejprodávanější produkty v kategorii Kancelářské židle a křesla
| 1 |
|
Halmar DINGO růžová |
ihned k expedici
|
1 158 Kč | |
| 2 |
|
Halmar IBIS BUTTERFLY vícebarevné |
2 - 3 týdny
|
1 646 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Kancelářská židle, šedá síťovina, černý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2080 GREY) |
skladem CEN
|
2 490 Kč |
Celkem 250 produktů
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá ekokůže, taštičkové pružiny, kovový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-Y344 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 051 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, tmavě modrá ekokůže, taštičkové pružiny, kovový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-Y344 BLUE)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 051 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
kancelářské křeslo
Halmar BALDUR tmavě šedá / černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 352 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar GONZO 2 bílá
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Kancelářské křeslo
Halmar GONZO 2 černá
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar GONZO 4 růžová velvet
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Růžová |
Kancelářské křeslo
Halmar NITRO 2 tkanina, červená / černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 391 Kč
| Barva: | Červená |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar PRESTIGE SKID černá
2 - 3 týdny
2 418 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářská židle
Halmar VIRE SKID černá
2 - 3 týdny
2 357 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Síťovina |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar VIRE černá
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar VIRE šedá
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar ETHAN šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 582 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar KEVIN světle šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 035 Kč
| Barva: | Světle šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | světle šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar MARIO černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 505 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá síťovina, bílý plast, kolečka na tvrdé podlahy, 2D područky (KA-K2031 GREY)
skladem CEN
2 241 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá síťovina, černý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2021 GREY)
skladem CEN
1 881 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar ADRIANO kancelářské křeslo otočné béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 160 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Béžová |
Kancelářské křeslo
Halmar HELDER 2 kancelářské křeslo šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, šedá MESH síťovina, šedá látka, plastový kříž, synchronní mechanismus, kolečka pro tvrdé povrchy (KA-V3329 GREY)
skladem CEN
2 490 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic béžová síťovina, bílý plast, kolečka na tvrdé podlahy, 2D područky (KA-K2031 BGE)
skladem CEN
2 241 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dětská kandcelářská židle
Autronic výškově nastavitelná, růžová síťovina, KA-W8008 PINK
skladem CEN
1 390 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
