Kancelář
Nejprodávanější produkty v kategorii Kancelář
| 1 |
|
Autronic Kancelářská židle houpací mech., šedá látka, kovový kříž (KA-F01 GREY) |
skladem CEN
|
4 311 Kč | |
| 2 |
|
Halmar AURELIUS bílá |
2 - 3 týdny
|
3 505 Kč | |
| 3 |
|
Halmar KING 2 kancelářské křeslo, tkanina šedá |
2 - 3 týdny
|
4 277 Kč |
Celkem 271 produktů
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, černá MESH, plastový kříž, opěrka nohou, posuvný sedák, 2D područky (KA-S257 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 401 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
| Bederní opěrka: | Pasivní |
Kancelářské křeslo
Halmar BARTON černá-bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 987 Kč
| Barva: | Bílá, černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar BERKEL černá-šedá
2 - 3 týdny
2 123 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Látka / Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar FLORES otočné, jasně šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 211 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar FOSTER tmavě hnědá - kůže
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 473 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Přírodní kůže / ekokůže |
| Barva detailu: | Hnědá |
Psací stůl
Halmar MEZO B1 vícebarevný
2 - 3 týdny
2 631 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Kancelářské křeslo
Halmar SONIC černá / j. šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar STILO 2 tmavě šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 241 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar VALDEZ černá / černá
2 - 3 týdny
2 052 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar VALOR černá / šedá
2 - 3 týdny
1 930 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářská židle
Halmar VIRE SKID černá
2 - 3 týdny
2 357 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Síťovina |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar FRANKLIN černá-šedá-bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 652 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar GAVIN ořechová / černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 775 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Ořech |
Kancelářské křeslo
Halmar KING černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 125 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar RAPID černá
2 - 3 týdny
996 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, růžová síťovina, šedý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2008 PINK)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar CARLOS kancelářské křeslo jasně hnědá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Zlatá |
Kancelářské křeslo
Halmar GASLY kancelářské křeslo růžová
2 - 3 týdny
1 869 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Kancelářské křeslo
Halmar HELDER kancelářské křeslo černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar RINO kancelářské křeslo šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 601 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, šedá MESH síťovina, šedá látka, plastový kříž, synchronní mechanismus, kolečka pro tvrdé povrchy (KA-V3329 GREY)
skladem CEN
2 490 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
