Kancelář
Celkem 271 produktů
Kancelářské křeslo
Halmar CARLOS černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Zlatá |
Kancelářské křeslo
Halmar FOSTER světle hnědá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 473 Kč
| Barva: | Světle hnědá |
| Materiál: | Přírodní kůže / ekokůže |
| Barva detailu: | Sv.hnědá |
Kancelářské křeslo
Halmar GONZO 4 tmavě zelená velvet
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Zelená |
Kancelářské křeslo
Halmar SONATA XXL černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
18 674 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Autronic hnědá, látka, AK-491 DBR2 (AK-491 DBR2)
Doprava zdarma
skladem CEN
2 990 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářský stůl
Autronic Kancelářský stůl 120x60cm, melamin, ořech, APC-3218 OAK
skladem CEN
2 790 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Psací stůl
Forte MT311-120 138,2/75,3/60cm (2*karton)
Poslední kus
skladem
4 100 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka (cm): | 138 cm |
Psací stůl
Forte Milles TEFB221-U60 ,125x77x53, barva písková, 1*karton
Poslední kus
skladem
2 390 Kč
| Barva: | Písková |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka (cm): | 124.8 cm |
Psací stůl
Katmandu Simona II 75/138/55 dub olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
15 900 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Masiv |
| Šířka (cm): | 137.5 |
Pracovní stůl
Autronic Stůl pracovní s regálem, MDF, dekor dub, černý kov (GD-512 OAK)
skladem CEN
981 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
