Kancelář
Nejprodávanější produkty v kategorii Kancelář
| 1 |
|
Autronic Kancelářská a herní židle, potah modrá, šedá a černá látka, houpací mechanismus (KA-L611 BLUE) |
skladem CEN
|
2 241 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Kancelářská židle, potah černá látka a černá síťovina MESH, houpací mech. (KA-B1025 BK) |
skladem CEN
|
2 190 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Stůl pracovní s regálem, MDF, dekor dub, černý kov (GD-512 OAK) |
skladem CEN
|
981 Kč |
Celkem 271 produktů
Herní křeslo
Autronic Herní křeslo, šedá, černá ekokůže a černá látka a síťovina MESH, PCA mech (KA-Y213 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 501 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, tmavě modrá ekokůže, taštičkové pružiny, kovový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-Y346 BLUE)
skladem CEN
2 490 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar DESMOND šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Zlatá |
Kancelářské křeslo
Halmar DRAKE černá / šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 237 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar GONZO 4 růžová velvet
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Růžová |
Dětské kancelářské křeslo
Halmar IBIS PARIS vícebarevné
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva: | Bílá, vícebarevná |
| Materiál: | Látka / Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Dětská kancelářská židle
Halmar NANI růžová
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářský kontejner
Halmar NILS borovice
2 - 3 týdny
1 554 Kč
| Barva: | Borovice |
| Materiál: | Masiv |
| Výška (cm): | 65 cm |
Kancelářské křeslo
Halmar SATURN bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 139 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Kancelářské křeslo
Halmar SATURN černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 139 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar VALDEZ šedá / černá
2 - 3 týdny
2 052 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar VIRE 2 tkanina šedá
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, černá síťovina, černý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2080 BK)
skladem CEN
2 490 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, šedá plastová skořepina, plastový kříž (KA-J772 GREY)
skladem CEN
1 431 Kč
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar ADRIANO kancelářské křeslo otočné béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 160 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Béžová |
Dětská skládací židle
Homestyling KO-LF1000010slon Slon
skladem
329 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářská židle
Autronic s podhlavníkem z ekokůže, potah černá látka MESH a šedá síťovina MESH (KA-E305 GREY)
skladem CEN
1 490 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Pracovní stůl s nastaveitelnou výškou
Halmar B54 pracovní deska - černá, nohy - bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 338 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Lamino |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, synchronní mechanismus, černá, KA-Q8250 BK
Doprava zdarma
skladem CEN
3 290 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Dětská kandcelářská židle
Autronic Dětská židle, výškově nastavitelná, růžová síťovina, KA-K1062 PINK
skladem CEN
1 090 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dětská kandcelářská židle
Autronic výškově nastavitelná, růžová síťovina, KA-W8008 PINK
skladem CEN
1 390 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
