Kancelář
Nejprodávanější produkty v kategorii Kancelář
| 1 |
|
Autronic Stůl psací s regálem, MDF, dekor dub, černý kov (GD-520 OAK) |
skladem CEN
|
990 Kč | |
| 2 |
|
Halmar DINGO růžová |
ihned k expedici
|
1 158 Kč | |
| 3 |
|
Halmar IBIS BUTTERFLY vícebarevné |
2 - 3 týdny
|
1 646 Kč |
Celkem 271 produktů
Kancelářské křeslo
Autronic Kancelářské křeslo, potah šedá látka, permanent contact mechanismus s aretací (KA-Y362 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 131 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, černá MESH síťovina, lankový mech., plastový kříž, 2D područky, kolečka pro tvrdé podlahy (KA-W002 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 121 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, potah černá látka a černá síťovina MESH, PC mech. s aretací (KA-Y309 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 411 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
| Bederní opěrka: | Posuvná vertikálně |
kancelářské křeslo
Halmar BALDUR tmavě šedá / černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 352 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar EDERSON cappuccino
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 354 Kč
| Barva: | Cappuccino |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar GONZO 2 bílá
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Kancelářské křeslo
Halmar GONZO 2 černá
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar OLAF šedá-černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 692 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar VIRE černá
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar VIRE šedá
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar KEVIN světle šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 035 Kč
| Barva: | Světle šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | světle šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar JENSEN kancelářské křeslo, černá - šedá - červená
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, nastavitelný podhlavník, potah černá síťovina mesh, mechanika permanent kontakt (KA-R215 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
2 781 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Autronic Kancelářské křeslo, šedá ekokůže, houpací mechanismus s aretací ve 4 polohách, kovový kříž, kolečka pro tvrdé povrchy (KA-T8426 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 290 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Pracovní stůl s nastaveitelnou výškou
Halmar B54 pracovní deska - bílá, nohy - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 338 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Lamino |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Psací stůl
Halmar CINO dub artisan grafitová (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 052 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Lamino |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Dětské kancelářské křeslo
Halmar FRODO světlý popel
2 - 3 týdny
1 087 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Bílá |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, černá síťovina, KA-S3015 BK
skladem CEN
1 190 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 128 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, šedá síťovina, KA-S3015 GREY
skladem CEN
1 190 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 128 kg |
Kancelářský stůl
Autronic Kancelářský stůl 120x60cm, melamin, dub sonoma, APC-3218 SON
skladem CEN
2 790 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Kancelářské křeslo
Autronic houpací mechanismus, šedá látka, KA-K3104 GREY
Doprava zdarma
skladem CEN
2 961 Kč
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
