Kancelář
Nejprodávanější produkty v kategorii Kancelář
| 1 |
|
Autronic Kancelářská a herní židle, potah modrá, šedá a černá látka, houpací mechanismus (KA-L611 BLUE) |
skladem CEN
|
2 241 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Kancelářská židle, potah černá látka a černá síťovina MESH, houpací mech. (KA-B1025 BK) |
skladem CEN
|
2 190 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Stůl pracovní s regálem, MDF, dekor dub, černý kov (GD-512 OAK) |
skladem CEN
|
981 Kč |
Celkem 271 produktů
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská a herní židle, potah modrá, šedá a černá látka, houpací mechanismus (KA-L611 BLUE)
skladem CEN
2 241 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská a herní židle, potah růžová, šedá a černá látka, houpací mechanismus (KA-L611 PINK)
skladem CEN
2 241 Kč
| Barva: | Růžová |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, růžová síťovina, bílý plast, kolečka na tvrdé podlahy, 2D područky (KA-K2031 PINK)
skladem CEN
2 241 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá síťovina, bílý plast, kolečka na tvrdé podlahy, 2D područky (KA-K2031 GREY)
skladem CEN
2 241 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic béžová síťovina, bílý plast, kolečka na tvrdé podlahy, 2D područky (KA-K2031 BGE)
skladem CEN
2 241 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar FIDEL šedá
2 - 3 týdny
2 256 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar BLOOM šedá / černá
2 - 3 týdny
2 357 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářská židle
Halmar VIRE SKID černá
2 - 3 týdny
2 357 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Síťovina |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar BLOOM růžová / černá
2 - 3 týdny
2 357 Kč
| Barva: | Růžový |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářská židle
Halmar BRAVO šedá, OBAN EF031
2 - 3 týdny
2 367 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářská židle
Halmar BRAVO černá, OBAN EF019
2 - 3 týdny
2 367 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar SOCKET kancelářské křeslo bílá-černá
2 - 3 týdny
2 388 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Bílá |
Herní křeslo
Autronic Herní křeslo, potah šedá a černá látka a bílá ekokůže, HM (KA-Y326 GREY)
skladem CEN
2 390 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Psací stůl
Forte Milles TEFB221-U60 ,125x77x53, barva písková, 1*karton
Poslední kus
skladem
2 390 Kč
| Barva: | Písková |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka (cm): | 124.8 cm |
Kancelářské křeslo
Halmar PRESTIGE SKID černá
2 - 3 týdny
2 418 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar VESUVIO 2 kancelářské křeslo šedá / bílá
2 - 3 týdny
2 418 Kč
| Barva: | Bílá, šedá |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Bílá |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle s podhlavníkem, látka mesh černá, houpací mechanismus (KA-B1013 BK)
skladem CEN
2 421 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Psací stůl
Halmar BEGA dub artisan grafitová (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 428 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Lamino |
| Šířka (cm): | 124 cm |
Psací stůl
Halmar BEGA dub artisan (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 428 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Lamino |
| Šířka (cm): | 124 cm |
Kancelářské křeslo
Halmar PAREDES černá)
2 - 3 týdny
2 449 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar RELAX kancelářské křeslo béžová
2 - 3 týdny
2 459 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Béžová |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
