Moderní jídelní židle
Nejprodávanější produkty v kategorii Moderní jídelní židle
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle, potah šedá látka, kovová čtyřnohá podnož, černý mat (CT-281 GREY2) |
skladem CEN
|
801 Kč | |
| 2 |
|
Autronic jídelní židle, látka hnědá, bílé prošití / chrom (HC-486 BR3) |
skladem CEN
|
1 431 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Židle jídelní, modrý samet, nohy černá kov (CT-384 BLUE4) |
skladem CEN
|
1 190 Kč |
Celkem 540 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle - hnědá látka Cowboy v dekoru broušené kůže, kovová chromovaná podnož (HC-483 BR3)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle - antracitová látka Cowboy v dekoru broušené kůže, kovová chromovaná podnož (HC-483 GREY3)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K332 nohy - černá, sedák - béžová
2 - 3 týdny
1 311 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K416 tmavě zelená velvet
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K442 hořčicová
2 - 3 týdny
2 428 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K532 bílá
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K481 šedá
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K498 šedá
2 - 3 týdny
2 865 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K379 šedá
2 - 3 týdny
1 036 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K535 béžová
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K561 šedá
2 - 3 týdny
1 229 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K517 šedá
2 - 3 týdny
2 631 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K532 židle černá
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K548 židle béžová
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K491 židle plastik bílá
2 - 3 týdny
1 209 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jidelní, šedá látka, černá kovová noha (DCL-X7130 GREY2)
skladem CEN
990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K497 židle jasně šedá
2 - 3 týdny
1 615 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, tmavě šedá látka, černý kov (DCH-P3146 GREY2)
skladem CEN
1 790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, 180° otočný mechanismus, lanýžová voděodolná látka, černý kov (DCH-P3170 LAN2)
skladem CEN
2 871 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, béžová, manšestrová látka, HC-X1128 LAN2 (HC-X1128 LAN2)
skladem CEN
2 691 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM CLOUD imitace vintage světle hnědá
Doprava zdarma
skladem
5 840 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
