Moderní jídelní židle
Nejprodávanější produkty v kategorii Moderní jídelní židle
| 1 |
|
Autronic jídelní židle, látka stříbrná COWBOY / chrom (HC-486 SIL3) |
skladem CEN
|
1 431 Kč | |
| 2 |
|
Halmar K386 růžová |
2 - 3 týdny
|
1 839 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, zelená látka, černý kov (DCL-E2008 GRN2) |
skladem CEN
|
1 701 Kč |
Celkem 540 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar K333 jasně šedá / tmavě šedá
2 - 3 týdny
2 469 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K533 židle šedá
2 - 3 týdny
2 469 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K489 šedá
2 - 3 týdny
2 459 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K528 cappuccino
2 - 3 týdny
2 459 Kč
| Barva primární: | Cappuccino |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K237 hnědá
2 - 3 týdny
2 449 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K442 tmavě zelená
2 - 3 týdny
2 428 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K442 hořčicová
2 - 3 týdny
2 428 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, tmavě šedá látka, černé kovové nohy, otočný mechanismus (HC-536 GREY2)
skladem CEN
2 421 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K568 popelavá
2 - 3 týdny
2 418 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K568 židle skořice
2 - 3 týdny
2 418 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K573 židle popelavá
2 - 3 týdny
2 418 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K290 šedá / zlatá antiková (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 398 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Signal RICARDO šedá, typ. 06
Poslední kus
ihned k expedici
2 390 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K459 židle béžová (2 karton)
2 - 3 týdny
2 367 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka a tmavě šedá látka v dekoru vintage kůže, černý kov, otočná P90°+ L90° s vratným mechanismem (DCH-Y1143 GRN2)
skladem CEN
2 331 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K436 šedá/zlatá
2 - 3 týdny
2 327 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K338 hnědá
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K563 ořechová / šedá / černá
2 - 3 týdny
2 245 Kč
| Barva primární: | Ořech tmavý |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černý kov, otočný vratný mechanismus 90°/90° (L/P) - funkce reset (DCH-T1122 GREY2)
skladem CEN
2 241 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
