Moderní jídelní židle
Nejprodávanější produkty v kategorii Moderní jídelní židle
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle, potah krémová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý mat (CT-281 CRM2) |
skladem CEN
|
801 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Židle jídelní, lanýžová koženka, šedý kov (DCL-377 LAN) |
skladem CEN
|
590 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Židle jídelní, stříbrná látka, černý kov (DCL-L1094 SIL2) |
skladem CEN
|
1 090 Kč |
Celkem 540 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar K194 černá
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K410 hořčicová velvet
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K410 šedá velvet
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K410 růžová velvet
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K482 béžová
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K591 židle Hnědá
2 - 3 týdny
2 692 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, krémová látka, noha černý kov, otočný mechanismus 360° (DCH-T1156 CRM2)
skladem CEN
2 691 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, béžová, manšestrová látka, HC-X1128 LAN2 (HC-X1128 LAN2)
skladem CEN
2 691 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, šedá, manšestrová látka, HC-X1128 GREY2 (HC-X1128 GREY2)
skladem CEN
2 691 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K517 šedá
2 - 3 týdny
2 631 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K542 židle šedá
2 - 3 týdny
2 621 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K545 židle šedá / ořechová
2 - 3 týdny
2 621 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K542 béžová
2 - 3 týdny
2 621 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K542 olivová
2 - 3 týdny
2 621 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K545 béžová / ořechová
2 - 3 týdny
2 621 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K583 ořech hnědá béžová
2 - 3 týdny
2 520 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, černá vintage látka, dubové nohy, otočný mechanismus (HC-539 BK3)
skladem CEN
2 490 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Signal PASSO II. VELVET, barva šedá, konstrukce černá, typ.72
Poslední kus
skladem
2 490 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K533 židle olivová
2 - 3 týdny
2 469 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
