Moderní jídelní židle
Nejprodávanější produkty v kategorii Moderní jídelní židle
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle, potah šedá látka, kovová čtyřnohá podnož, černý mat (CT-281 GREY2) |
skladem CEN
|
801 Kč | |
| 2 |
|
Autronic jídelní židle, látka hnědá, bílé prošití / chrom (HC-486 BR3) |
skladem CEN
|
1 431 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Židle jídelní, modrý samet, nohy černá kov (CT-384 BLUE4) |
skladem CEN
|
1 190 Kč |
Celkem 540 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, 180° otočný mechanismus, šedá voděodolná látka, černý kov (DCH-P3170 GREY2)
skladem CEN
2 871 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K498 šedá
2 - 3 týdny
2 865 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K498 židle cappuccino
2 - 3 týdny
2 865 Kč
| Barva primární: | Cappuccino |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K571 tmavě béžová
2 - 3 týdny
2 865 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K571 skořicová
2 - 3 týdny
2 865 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K571 popelavá
2 - 3 týdny
2 865 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K396 dřevěná židle dub / šedá
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva primární: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K551 židle tmavě zelená
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K551 židle šedá
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K544 šedá / ořechová
2 - 3 týdny
2 824 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K574 tmavě béžová
2 - 3 týdny
2 804 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K574 popelavá
2 - 3 týdny
2 804 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K586 ořech černá
2 - 3 týdny
2 794 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, 180° otočný mechanismus, šedá voděodolná látka, černý kov (DCH-P3174 LAN2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, 180° otočný mechanismus, lanýžová voděodolná látka, černý kov (DCH-P3174 GREY2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Signal HUGO BREGO černá podnož/béžová typ. 31
skladem
2 761 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K482 šedá
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K579 popelavá
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K579 židle Hnědá
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
