Moderní jídelní židle
Nejprodávanější produkty v kategorii Moderní jídelní židle
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle, potah krémová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý mat (CT-281 CRM2) |
skladem CEN
|
801 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Židle jídelní, lanýžová koženka, šedý kov (DCL-377 LAN) |
skladem CEN
|
590 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Židle jídelní, stříbrná látka, černý kov (DCL-L1094 SIL2) |
skladem CEN
|
1 090 Kč |
Celkem 540 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar K155 bílá
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Barva nohou: | Chrom |
Moderní jídelní židle
Halmar K209 šedá
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K538 tmavě zelená
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K449 židle černá
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K538 židle černá
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K538 židle šedá (1p=4szt)
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K309 jasně béžová
2 - 3 týdny
965 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, hnědá látka, kov černý mat (DCL-974 BR2)
skladem CEN
981 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá plastová skořepina, sedák ekokůže, nohy masiv přírodní buk (CT-771 GREY)
skladem CEN
981 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, černá plastová skořepina, sedák ekokůže, nohy masiv přírodní buk (CT-771 BK)
skladem CEN
981 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K514 bílá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K514 jasně modrá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Světle modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K529 židle bílá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K529 židle černá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K548 židle béžová
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K548 židle hořčicová
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K548 židle olivová
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K548 židle šedá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K547 židle šedá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K514 židle černá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
