Moderní jídelní židle
Celkem 540 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar K585 tmavě béžová dub přírodní
2 - 3 týdny
3 322 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K585 tmavě béžová světlý ořech
2 - 3 týdny
3 322 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar BASSO dub přírodní potah: CREMONA 14 (béžová)
2 - 3 týdny
3 414 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic černá, hladká látka, DCH-D1330 BK2 (DCH-D1330 BK2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic krémová látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1320 CRM2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1320 GREY2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic krémová manšestrová látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1332 CRM2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K581 židle béžová
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K581 židle popelavá
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K454 tmavě zelená
2 - 3 týdny
3 891 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K454 šedá
2 - 3 týdny
3 891 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM NAPOLEON imitace kůže černá
skladem
4 100 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar SMART KR dub přírodní/černá
2 - 3 týdny
4 348 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Set moderní jídelní stůl se židlemi
Halmar MALCOLM sestava + 4 židle wenge
2 - 3 týdny
4 399 Kč
| Barva: | Wenge |
| Barva desky: | Wenge |
| Barva sedáku: | Wenge |
Set moderní jídelní stůl se židlemi
Halmar MALCOLM sestava + 4 židle dub sonoma
2 - 3 týdny
4 399 Kč
| Barva: | Dub |
| Barva desky: | dub sonoma |
| Barva sedáku: | dub sonoma |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1345 GREY2)
skladem CEN
4 401 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, béžová látka, 360° vratný mechanismus, masiv jasan (DCH-D1348 CRM2)
skladem CEN
4 491 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, lanýžová látka, 360° vratný mechanismus, masiv jasan (DCH-D1348 LAN2)
skladem CEN
4 491 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá, látka, DCH-D1348 GREY2
skladem CEN
4 491 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
