Moderní jídelní židle
Nejprodávanější produkty v kategorii Moderní jídelní židle
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle, šedá látka, kov matný antracit (DCL-397 GREY2) |
skladem CEN
|
711 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Jídelní židle, potah šedá ekokůže, bílé prošití, kovová čtyřnohá chromovaná podn (HC-484 GREY) |
skladem CEN
|
1 431 Kč | |
| 3 |
|
Halmar K373 béžová |
ihned k expedici
|
1 646 Kč |
Celkem 540 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, modrá látka, nohy černý kov (CT-283 BLUE2)
skladem CEN
690 Kč
| Dekor: | Stabilní kovová podnož |
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelený samet, kov černý mat (DCL-973 GRN4)
skladem CEN
690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stříbrná látka, nohy černý kov (CT-S8010 SIL2)
skladem CEN
690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, nohy černý kov (CT-S8010 GREY2)
skladem CEN
690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, cappuccino látka, kov matný cappuccino (DCL-397 CRM2)
skladem CEN
711 Kč
| Barva nohou: | Béžová |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, šedá látka, kov matný antracit (DCL-397 GREY2)
skladem CEN
711 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah lanýžová látka, kov antracitový matný lak (DCL-397 LAN2)
skladem CEN
711 Kč
| Barva nohou: | Béžová |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K202 židle krémová
2 - 3 týdny
711 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, růžová látka, černé kovové nohy (CT-285 PINK2)
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černé kovové nohy (CT-W1077 GRN2)
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, růžová látka, černé kovové nohy (CT-W1077 PINK2)
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stohovatelná, bílý plast (CT-X7029 WT)
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Bílá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černý kov (DCL-X7018 GRN2)
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, černá, látka, DCL-V2017 BK2
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, béžová, látka, DCL-V2017 CRM2
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, žlutá, látka, DCL-V2017 YEL2
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, hnědá, látka, DCL-V2017 BR2
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K525 tmavě zelená
2 - 3 týdny
792 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K525 hořčicová
2 - 3 týdny
792 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
