Moderní jídelní židle
Nejprodávanější produkty v kategorii Moderní jídelní židle
| 1 |
|
Alpi AUREA chair dub-224, Wild oak, kůže-905 |
ihned k expedici
|
6 475 Kč | |
| 2 |
|
Halmar K516 hořčicová |
2 - 3 týdny
|
1 971 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Jídelní židle, potah lanýžová ekokůže, bílé prošití, kovová čtyřnohá chromovaná (HC-484 LAN) |
skladem CEN
|
1 431 Kč |
Celkem 540 produktů
Dětská skládací židle
Homestyling KO-LF1000010kock Kočka
skladem
329 Kč
| Barva primární: | Červená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dětská skládací židle
Homestyling KO-LF1000010zaba Žába
skladem
329 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dětská skládací židle
Homestyling KO-LF1000010slon Slon
skladem
329 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dětská skládací židle
Homestyling KO-LF1000010opic Opice
skladem
329 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K565 skládací, bílá
2 - 3 týdny
376 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedý plast, čtyřnohá kvová podnož (CT-X7034 GREY)
skladem CEN
490 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, cappucino plast, čtyřnohá kovová podnož (CT-X7034 CAP)
skladem CEN
490 Kč
| Barva nohou: | Béžová |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, růžová, sametová látka, CT-971 PINK4 (CT-971 PINK4)
skladem CEN
490 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dětská židle
Homestyling KO-DD1000530velr Velryba
skladem
565 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Dřevo |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, bílá koženka, šedý kov (DCL-377 WT)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá koženka, šedý kov (DCL-377 GREY)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, lanýžová koženka, šedý kov (DCL-377 LAN)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, černá koženka, šedý kov (DCL-377 BK)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, červená látka, černá kovová podnož (DCL-1031 RED2)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, krémová látka, šedé kovové nohy (DCL-379 CRM2)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, šedé kovové nohy (DCL-379 GRN2)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stříbrná látka, nohy černý kov (CT-283 SIL2)
skladem CEN
690 Kč
| Dekor: | Stabilní kovová podnož |
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelený samet, kov černý mat (DCL-973 GRN4)
skladem CEN
690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedý samet, kov černý mat (DCL-973 GREY4)
skladem CEN
690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic žlutá, sametová látka, DCL-973 YEL4
skladem CEN
690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic černá, sametová látka, DCL-973 BK4
skladem CEN
690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
