Moderní jídelní židle
Nejprodávanější produkty v kategorii Moderní jídelní židle
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle, potah krémová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý mat (CT-281 CRM2) |
skladem CEN
|
801 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Židle jídelní, lanýžová koženka, šedý kov (DCL-377 LAN) |
skladem CEN
|
590 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Židle jídelní, stříbrná látka, černý kov (DCL-L1094 SIL2) |
skladem CEN
|
1 090 Kč |
Celkem 540 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, černá vintage látka, dubové nohy, otočný mechanismus (HC-539 BK3)
skladem CEN
2 490 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, nohy černý kov (HC-465 GREY2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K314 nohy - černá, čalounění - námořnická
2 - 3 týdny
1 443 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K379 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 036 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K416 námořnická velvet
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K443 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 910 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K489 šedá
2 - 3 týdny
2 459 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K520 nohy - černá, sedák - černá
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K534 béžová
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K499 šedá
2 - 3 týdny
1 981 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K530 černá / přírodní
2 - 3 týdny
1 087 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast/Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K446 námořnická (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 869 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K553 šedá
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K499 béžová
2 - 3 týdny
1 981 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Halmar K560 židle hořčicová
Halmar K560 židle hořčicová
2 - 3 týdny
803 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 židle béžová
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K493 židle šedá
2 - 3 týdny
1 260 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, béžová látka, šedé kovové nohy (DCL-379 BG2)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, 180° otočný mechanismus, lanýžová voděodolná látka, černý kov (DCH-P3174 GREY2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, hnědá vodoodpudivá látka, černý matný lak, kovové nohy (DCH-J2139 LAN2)
skladem CEN
1 590 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K583 ořech hnědá béžová
2 - 3 týdny
2 520 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
