Dřevěné jídelní židle
Celkem 96 produktů
Dřevěná jídelní židle
Autronic Dřevěná jídelní židle, potah stříbrná látka, masiv dub, přírodní odstín (C-2100 SIL2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Dekor: | Dub |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Dřevěná jídelní židle
Autronic Dřevěná jídelní židle, potah antracitově šedá látka, masiv dub, přírodní odstín (C-2100 GREY2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Dekor: | Dub |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Dřevěná jídelní židle
Autronic Dřevěná jídelní židle, potah krémově béžová látka, masiv dub, přírodní odstín (C-2100 CRM2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Dřevěná jídelní židle
Halmar K396 ořechová / černá
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar K502 přírodní
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Přírodní ratan |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO bílá / tap. Inari 91
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO dub medový / tap. Inari 22 (jasně beż)
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO dub medový / tap. Inari 95 (tmavě grafit)
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva kostry: | Dub |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO dub sonoma / tap. Inari 23
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO dub sonoma / tap. Inari 91
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar VELO barva bílá/šedá
2 - 3 týdny
3 190 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO 2 dub medový / tap. MONOLITH 37 (tmavě zelená)
2 - 3 týdny
3 231 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO 2 dub medový / tap. Solo 252
2 - 3 týdny
3 231 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO 2 dub medový / tap. Solo 265
2 - 3 týdny
3 231 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO 2 dub medový / tap. MONOLITH 77 (námořnická)
2 - 3 týdny
3 231 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO 3 černá / tap. velvet pikowany Karo 4 - MONOLITH 37 (tmavě zelená)
2 - 3 týdny
3 414 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar MALAGA béžová / tap: MAVEL 38 / STELAR 16
2 - 3 týdny
3 607 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar MALAGA skořicová / tap: MAVEL 44 / STELAR 54
2 - 3 týdny
3 607 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar VERDI bílá-šedá
2 - 3 týdny
3 658 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CADIZ dub přírodní / šedá
2 - 3 týdny
4 034 Kč
| Barva primární: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Set dřevěný jídelní stůl se židlemi
Halmar NEW STARTER 2 sestava + 4 židle espresso
2 - 3 týdny
4 928 Kč
| Barva: | Wenge |
| Barva desky: | Wenge |
| Barva sedáku: | Espresso |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
