Jídelní židle
Celkem 579 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá koženka, šedý kov (DCL-377 GREY)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, světle šedá látka, černé kovové nohy (DCL-438 LAN2)
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K332 nohy - černá, sedák - tyrkysová
2 - 3 týdny
1 311 Kč
| Barva primární: | Tyrkysová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K384 šedá / černá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K442 tmavě zelená
2 - 3 týdny
2 428 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K473 šedá
2 - 3 týdny
1 514 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K478 černá - bílá
2 - 3 týdny
1 087 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K543 šedá
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K499 šedá
2 - 3 týdny
1 981 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Set moderní jídelní stůl se židlemi
Halmar MALCOLM sestava + 4 židle dub sonoma
2 - 3 týdny
4 399 Kč
| Barva: | Dub |
| Barva desky: | dub sonoma |
| Barva sedáku: | dub sonoma |
Dřevěná jídelní židle
Halmar MALAGA béžová / tap: MAVEL 38 / STELAR 16
2 - 3 týdny
3 607 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 židle béžová
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, žlutá látka, nohy černý kov (CT-S8010 YEL2)
skladem CEN
1 341 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic černá látka, kovové nohy, 3D dekor dub (CT-394 BK2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K583 ořech hnědá béžová
2 - 3 týdny
2 520 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic (HC-532 SIL2) šedá látka, otočný mechanismus 90°90° (LP), černý kov
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K569 židle černá
2 - 3 týdny
864 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, žlutá, látka, DCL-V2017 YEL2
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic modrá, manšestrová látka, DCH-V4009 BLUE6
skladem CEN
1 791 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dřevěná jídelní židle
Signal CD-61 dub/šedá typ. 40
Poslední kus
skladem
1 890 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Signal EGO bílá/dub
Poslední kus
skladem
1 241 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Plast |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
