Jídelní židle
Celkem 579 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle - antracitová látka Cowboy v dekoru broušené kůže, kovová chromovaná podnož (HC-483 GREY3)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah smaragdově zelená sametová látka, kovové nohy, černý matný lak (DCH-425 GRN4)
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, bílá koženka, šedý kov (DCL-377 WT)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, modrá látka, nohy černý kov (CT-283 BLUE2)
skladem CEN
690 Kč
| Dekor: | Stabilní kovová podnož |
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K386 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 951 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar K502 přírodní
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Přírodní ratan |
Moderní jídelní židle
Halmar K534 béžová
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CADIZ dub přírodní / šedá
2 - 3 týdny
4 034 Kč
| Barva primární: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar GERARD2 bílá / tap: Inari 91
2 - 3 týdny
1 941 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K498 šedá
2 - 3 týdny
2 865 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K211 židle šedá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 270 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K552 židle béžová
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, černá látka, černý kov, otočný mechanismus 90°90° (LP) - funkce reset (HC-T1130 BK2)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K497 židle jasně šedá
2 - 3 týdny
1 615 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, cappucino plast, čtyřnohá kovová podnož (CT-X7034 CAP)
skladem CEN
490 Kč
| Barva nohou: | Béžová |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K533 židle olivová
2 - 3 týdny
2 469 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černé kovové nohy (HC-462 GRN2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K508 židle šedá
2 - 3 týdny
2 225 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka cowboy, nohy černý kov (CT-281 GREY3)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K365 černá
2 - 3 týdny
1 544 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K576 židle popelavá
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
