Jídelní židle
Celkem 616 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar K373 béžová
ihned k expedici
1 646 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K426 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K520 nohy - černá, sedák - černá
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K147 šedá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Chrom |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K506 vícebarevná
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Vícebarevná |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K147 židle černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K373 židle šedá
ihned k expedici
1 646 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K520 židle nohy - černá, sedák - námořnická
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar HUBERT8 bílá / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 636 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar BAROCK dřevěná židle bílá / šedá
2 - 3 týdny
1 636 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K497 židle jasně šedá
2 - 3 týdny
1 615 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K497 židle krémová
2 - 3 týdny
1 615 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dětská jídelní židle
Autronic Dětská židle, šedá síťovina, černý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-C801 GREY)
skladem CEN
1 611 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dětská jídelní židle
Autronic Dětská židle, modrá síťovina, bílý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-C801 BLUE)
skladem CEN
1 611 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dětská jídelní židle
Autronic Dětská židle, růžová síťovina, bílý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-C801 PINK)
skladem CEN
1 611 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K247 bílá-dub medový
2 - 3 týdny
1 595 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K247 šedá-dub medový
2 - 3 týdny
1 595 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar FIERRO černá popelavá hnědá
2 - 3 týdny
1 595 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Dřevo |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K360 hořčicová
2 - 3 týdny
1 575 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište