Jídelní židle
Celkem 579 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar K534 béžová
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K437 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 737 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K587 KR židle popelavá
2 - 3 týdny
1 737 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K487 šedá
2 - 3 týdny
1 717 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K486 béžová
2 - 3 týdny
1 707 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, zelená látka, černý kov (DCL-E2008 GRN2)
skladem CEN
1 701 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, modrá látka, černý kov (DCL-E2008 BLUE2)
skladem CEN
1 701 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, žlutá, látka, DCL-E2008 YEL2 (DCL-E2008 YEL2)
skladem CEN
1 701 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle krémová látka, područky, otočný mechanismus 180°, černý kov (HC-522 CRM2)
skladem CEN
1 690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle tmavě šedá látka, područky, otočný mechanismus 180°, černý kov (HC-522 GREY2)
skladem CEN
1 690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, stříbrná látka v dekoru žíhaného sametu, kovové černé nohy (HC-511 SIL4)
skladem CEN
1 690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, černá látka v dekoru žíhaného sametu, kovové černé nohy (HC-511 BK4)
skladem CEN
1 690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Signal H690, chrom/bílá + dub, sonoma
Poslední kus
ihned k expedici
1 690 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Překližka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ 2 dub medový
2 - 3 týdny
1 676 Kč
| Barva primární: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | MDF |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ 2 bílá
2 - 3 týdny
1 676 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | MDF |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ 2 tmavý ořech
2 - 3 týdny
1 676 Kč
| Barva primární: | Ořech tmavý |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | MDF |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ 2 dub sonoma
2 - 3 týdny
1 676 Kč
| Barva primární: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | MDF |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ bílá / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K520 nohy - černá, sedák - hořčicová
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K373 židle hořčicová
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K520 židle nohy - černá, sedák - skořicová
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
