Jídelní židle
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelní židle
| 1 |
|
Autronic Židle jídelní, zelený samet, kov černý mat (DCL-973 GRN4) |
skladem CEN
|
690 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Židle jídelní, bílá plastová skořepina, sedák ekokůže, nohy masiv přírodní buk (CT-771 WT) |
skladem CEN
|
1 071 Kč | |
| 3 |
|
Halmar HUBERT8 dub sonoma / tap: Inari 23 |
2 - 3 týdny
|
1 524 Kč |
Celkem 579 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, starorůžová sametová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý matný l (DCH-421 PINK4)
Poslední kus
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, korálově modrá sametová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý matn (DCH-421 BLUE4)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, kovové nohy, broušená nerez. (DCL-W1174 GRN2)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, žlutá, sametová látka (DCH-421 YEL4)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K386 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 951 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar GERARD2 bílá / tap: Inari 91
2 - 3 týdny
1 941 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K390 krémová / tmavě šedá / zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 930 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K429 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 930 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K429 šedá
2 - 3 týdny
1 930 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K557 jasně béžová
2 - 3 týdny
1 930 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CITRONE tmavý ořech / tap: JAZZ 2
2 - 3 týdny
1 920 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CITRONE dub medový / tap: INARI 91
2 - 3 týdny
1 920 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CITRONE dub sonoma / tap: INARI 23
2 - 3 týdny
1 920 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K443 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 910 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar GERARD2 dub sonoma / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 900 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | 3D dub sonoma |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar GERARD2 dub medový / tap: Inari 91
2 - 3 týdny
1 900 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar GERARD2 tmavý ořech / tap: Torent béžová
2 - 3 týdny
1 900 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K455 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 890 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Signal Cobe Velvet béžová Bluvel 40
Poslední kus
skladem
1 890 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Signal CD-61 dub/šedá typ. 40
Poslední kus
skladem
1 890 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K455 šedá)
2 - 3 týdny
1 890 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
