Jídelní židle
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelní židle
| 1 |
|
Autronic Židle jídelní, modrý samet, nohy černá kov (CT-384 BLUE4) |
skladem CEN
|
1 190 Kč | |
| 2 |
|
Signal Cobe Velvet béžová Bluvel 40 |
skladem
|
1 890 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Židle jídelní, šedá látka, nohy černý kov (CT-S8010 GREY2) |
skladem CEN
|
690 Kč |
Celkem 579 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar K575 židle olivová
2 - 3 týdny
2 134 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K575 židle popelavá
2 - 3 týdny
2 134 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Set moderní jídelní stolek se židlemi
Halmar NANDO sestava + 2 židle, přírodní / černá
2 - 3 týdny
2 113 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Barva desky: | Přírodní |
| Barva sedáku: | Šedá |
Moderní jídelní židle
Halmar K500 béžová / černá
2 - 3 týdny
2 113 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K546 béžová (2 karton)
2 - 3 týdny
2 103 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K546 hořčicová (2 karton)
2 - 3 týdny
2 103 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K546 šedá (2 karton)
2 - 3 týdny
2 103 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar BUGGI přírodní / bílá
2 - 3 týdny
2 103 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Dřevo |
Moderní jídelní židle
Halmar K590 židle béžová
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K499 černá
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K590 olivová
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K590 popelavá
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K559 šedá
2 - 3 týdny
2 083 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah smaragdově zelená sametová látka, kovové nohy, černý matný lak (DCH-425 GRN4)
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, madlo na opěráku, světle šedá látka, černý kov (DCL-P3107 SIL2)
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, madlo na opěráku, zelená látka, černý kov (DCL-P3107 GRN2)
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, madlo na opěráku, krémová látka, černý kov (DCL-P3107 CRM2)
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, krémová ekokůže, pohupová podnož broušený nerez (DCL-D1277 CRM)
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic hnědá, sametová látka, DCH-425 BR4
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CITRONE bílá / tap: INARI 23
2 - 3 týdny
2 052 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
