Jídelní židle
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelní židle
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle, látka šedá, bílé prošití / chrom (HC-486 GREY3) |
skladem CEN
|
1 431 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Jídelní židle, potah šedá sametová látka, kovové nohy, černý matný lak (DCH-425 GREY4) |
skladem CEN
|
1 790 Kč | |
| 3 |
|
Signal CD-61 dub/šedá typ. 40 |
skladem
|
1 890 Kč |
Celkem 579 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, šedá CT-972 GREY2 (CT-972 GREY2)
Poslední kus
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Hnědá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Halmar K560 židle hořčicová
Halmar K560 židle hořčicová
2 - 3 týdny
803 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Halmar K560 židle olivová
Halmar K560 židle olivová
2 - 3 týdny
803 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K569 židle černá
2 - 3 týdny
864 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K569 židle popelavá
2 - 3 týdny
864 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, nohy černá kov (CT-382 GREY2)
skladem CEN
890 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, šedá plastová skořepina, sedák ekokůže, nohy masiv přírodní buk (CT-762 CAP)
Poslední kus
skladem CEN
891 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, červená látka, černý kov (DCL-964 RED2)
skladem CEN
891 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K580 béžová
2 - 3 týdny
914 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K155 bílá
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Barva nohou: | Chrom |
Moderní jídelní židle
Halmar K416 tmavě zelená velvet
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K416 námořnická velvet
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K538 tmavě zelená
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K538 židle černá
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K538 židle šedá (1p=4szt)
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, hnědá látka, kov černý mat (DCL-974 BR2)
skladem CEN
981 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá plastová skořepina, sedák ekokůže, nohy masiv přírodní buk (CT-771 GREY)
skladem CEN
981 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, černá plastová skořepina, sedák ekokůže, nohy masiv přírodní buk (CT-771 BK)
skladem CEN
981 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K514 pomerančová
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Pomerančová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
