Jídelní židle
Celkem 579 produktů
Set moderní jídelní stůl se židlemi
Halmar MALCOLM sestava + 4 židle dub sonoma
2 - 3 týdny
4 399 Kč
| Barva: | Dub |
| Barva desky: | dub sonoma |
| Barva sedáku: | dub sonoma |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1345 GREY2)
skladem CEN
4 401 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, béžová látka, 360° vratný mechanismus, masiv jasan (DCH-D1348 CRM2)
skladem CEN
4 491 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, lanýžová látka, 360° vratný mechanismus, masiv jasan (DCH-D1348 LAN2)
skladem CEN
4 491 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá, látka, DCH-D1348 GREY2
skladem CEN
4 491 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K458 tmavě zelená
2 - 3 týdny
4 582 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K485 tmavě zelená
2 - 3 týdny
4 623 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Set dřevěný jídelní stůl se židlemi
Halmar NEW STARTER 2 sestava + 4 židle espresso
2 - 3 týdny
4 928 Kč
| Barva: | Wenge |
| Barva desky: | Wenge |
| Barva sedáku: | Espresso |
Dřevěná jídelní židle
Halmar WENANTY dub medový / morski
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 100 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Natoor Rafael, dub, přírodní olej, kůže Prestige steingrau
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 590 Kč
| Barva primární: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Pravá kůže |
Dřevěná jídelní židle
G+K Meble WZ-0133 borovice bílá (1031331302) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 616 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Borovice |
| Materiál sedáku: | Dřevo |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM CLOUD imitace kůže zelená
skladem
4 100 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM CLOUD imitace vintage světle hnědá
Doprava zdarma
skladem
5 840 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Dřevěná jídelní židle
Ton Lyon 323514/2803, dub, barva Natural, olej, Grain blanco 00, kluzák černý plast
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 990 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Pravá kůže |
Set dřevěný jídelní stůl se židlemi
Halmar CORDOBA + 4 židle
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 015 Kč
| Barva: | Dub |
| Barva desky: | Dub |
| Barva sedáku: | Šedá |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM BOTO imitace kůže cashmere/cashmere nohy
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 500 Kč
| Barva primární: | Kašmír |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Alpi AUREA chair dub-224, Wild oak, kůže-905
Doprava zdarma
Poslední kus
Vystaveno Svitavy
Poslední kus
Vystaveno Svitavy
ihned k expedici
6 617 Kč
| Dekor: | Divoký dub |
| Materiál sedáku: | Pravá kůže |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM HYPE imitace kůže hnědá
Doprava zdarma
skladem
6 800 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Dřevěná jídelní židle
Ton Moon 323445/171, barva B114, Prince 177, kluzák černý plast
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
6 990 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Ton La Zitta, buk, barva C570, kluzák teflon
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 080 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Masiv |
Dřevěná jídelní židle
DAN-FORM CRIB imitace kůže černá
Doprava zdarma
skladem
7 390 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
