Jídelní židle
Celkem 616 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar K366 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 849 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K377 béžová
2 - 3 týdny
1 859 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K377 šedá
2 - 3 týdny
1 859 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K537 šedá
2 - 3 týdny
1 859 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K537 židle krémová
2 - 3 týdny
1 859 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K446 námořnická (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 869 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, tmavě šedá látka, černé kovové nohy, otočný mechanismus (HC-536 GREY2)
skladem CEN
1 890 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K455 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 890 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K455 šedá)
2 - 3 týdny
1 890 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, hnědá vodoodpudivá látka, černý matný lak, kovové nohy (DCH-J2139 LAN2)
skladem CEN
1 890 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá vodoodpudivá látka, černý matný lak, kovové nohy (DCH-J2139 GREY2)
skladem CEN
1 890 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Dřevěná jídelní židle
Halmar GERARD2 tmavý ořech / tap: Torent béžová
2 - 3 týdny
1 900 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar GERARD2 dub sonoma / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 900 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | 3D dub sonoma |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar GERARD2 dub medový / tap: Inari 91
2 - 3 týdny
1 900 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K443 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 910 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K443 námořnická
2 - 3 týdny
1 910 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CITRONE tmavý ořech / tap: JAZZ 2
2 - 3 týdny
1 920 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CITRONE dub medový / tap: INARI 91
2 - 3 týdny
1 920 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CITRONE dub sonoma / tap: INARI 23
2 - 3 týdny
1 920 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K429 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 930 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K108 židle bílá
2 - 3 týdny
1 930 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište