Jídelní židle
Celkem 579 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle krémová látka, područky, otočný mechanismus 180°, černý kov (HC-522 CRM2)
skladem CEN
1 690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, stříbrná látka v dekoru žíhaného sametu, kovové černé nohy (HC-511 SIL4)
skladem CEN
1 690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, černá látka v dekoru žíhaného sametu, kovové černé nohy (HC-511 BK4)
skladem CEN
1 690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Signal H690, chrom/bílá + dub, sonoma
Poslední kus
ihned k expedici
1 690 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Překližka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, zelená látka, černý kov (DCL-E2008 GRN2)
skladem CEN
1 701 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, modrá látka, černý kov (DCL-E2008 BLUE2)
skladem CEN
1 701 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, žlutá, látka, DCL-E2008 YEL2 (DCL-E2008 YEL2)
skladem CEN
1 701 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K486 béžová
2 - 3 týdny
1 707 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K487 šedá
2 - 3 týdny
1 717 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K587 KR židle popelavá
2 - 3 týdny
1 737 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K437 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 737 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K392 šedá / hnědá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K534 béžová
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K552 židle béžová
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K552 židle šedá
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K460 béžová
2 - 3 týdny
1 758 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K460 černá
2 - 3 týdny
1 758 Kč
| Barva primární: | Červená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K460 šedá
2 - 3 týdny
1 758 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K460 růžová
2 - 3 týdny
1 758 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah šedá sametová látka, kovové nohy, černý matný lak (DCH-425 GREY4)
skladem CEN
1 790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, světle šedá látka, černý kov (DCH-P3146 SIL2)
skladem CEN
1 790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
