Jídelní židle
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelní židle
| 1 |
|
Autronic jídelní židle, látka hnědá, bílé prošití / chrom (HC-486 BR3) |
skladem CEN
|
1 431 Kč | |
| 2 |
|
Halmar K332 nohy - černá, sedák - růžová |
2 - 3 týdny
|
1 311 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černý kov (DCH-P3146 GRN2) |
skladem CEN
|
2 241 Kč |
Celkem 579 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah černá sametová látka, kovová 4nohá podnož, černý lak (DCH-421 BK4)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, červená látka, černá kovová podnož (DCL-1031 RED2)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K360 hořčicová
2 - 3 týdny
1 575 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K417 béžová velvet
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 béžová
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K519 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K549 šedá
2 - 3 týdny
1 372 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Set dřevěný jídelní stůl se židlemi
Halmar NEW STARTER 2 sestava + 4 židle espresso
2 - 3 týdny
4 928 Kč
| Barva: | Wenge |
| Barva desky: | Wenge |
| Barva sedáku: | Espresso |
Moderní jídelní židle
Halmar K543 olivová
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO dub sonoma / tap. Inari 91
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K487 šedá
2 - 3 týdny
1 717 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K495 béžová
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, modrá látka, černý kov (DCL-E2008 BLUE2)
skladem CEN
1 701 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Dřevěná jídelní židle
Halmar BAROCK dřevěná židle bílá / šedá
2 - 3 týdny
1 636 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K548 židle hořčicová
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, cappucino látka, černé kovové nohy (DCL-193 CAP2)
skladem CEN
1 190 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K558 židle šedá
2 - 3 týdny
1 372 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, šedá, manšestrová látka, HC-X1128 GREY2 (HC-X1128 GREY2)
skladem CEN
2 691 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar FIERRO černá popelavá hnědá
2 - 3 týdny
1 595 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Dřevo |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K573 židle popelavá
2 - 3 týdny
2 418 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K575 židle popelavá
2 - 3 týdny
2 134 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
