Jídelní židle
Celkem 579 produktů
Dřevěná jídelní židle
Autronic Dřevěná jídelní židle, potah krémově béžová látka, masiv dub, přírodní odstín (C-2100 CRM2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, modrá látka, nohy černý kov (CT-283 BLUE2)
skladem CEN
690 Kč
| Dekor: | Stabilní kovová podnož |
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Set dřevěný jídelní stůl se židlemi
Halmar CORDOBA + 4 židle
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 015 Kč
| Barva: | Dub |
| Barva desky: | Dub |
| Barva sedáku: | Šedá |
Moderní jídelní židle
Halmar K332 nohy - černá, sedák - námořnická
2 - 3 týdny
1 311 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K402 béžová
2 - 3 týdny
1 067 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K430 hořčicová
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 černá
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K460 černá
2 - 3 týdny
1 758 Kč
| Barva primární: | Červená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K491 plastik hořčicová
2 - 3 týdny
1 209 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K525 hořčicová
2 - 3 týdny
792 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K531 hořčicová
2 - 3 týdny
2 012 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K430 šedá
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K532 khaki
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Khaki |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K561 šedá
2 - 3 týdny
1 229 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K543 židle béžová
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K551 židle tmavě zelená
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K552 židle béžová
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K554 židle hnědá / béžová
2 - 3 týdny
3 129 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černý kov, otočný vratný mechanismus 90°/90° (L/P) - funkce reset (DCH-T1122 GREY2)
skladem CEN
2 241 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, hnědá vodoodpudivá látka, černý matný lak, kovové nohy (DCH-J2139 LAN2)
skladem CEN
1 590 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K590 židle béžová
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
