Jídelní židle
Celkem 579 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, hnědá látka, kov černý mat (DCL-974 BR2)
skladem CEN
981 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Signal ALAN Velvet černá/ oliva Bluvel 77
skladem
990 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Velur |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, růžová látka, černé kovové nohy (CT-285 PINK2)
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dřevěná jídelní židle
Halmar BUGGI přírodní / bílá
2 - 3 týdny
2 103 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Dřevo |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO dub sonoma / tap. Inari 23
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K410 růžová velvet
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K482 šedá
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K506 vícebarevná
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Vícebarevná |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K430 židle tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K480 židle šedá
2 - 3 týdny
2 184 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K529 židle černá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K554 židle šedá / j.šedá
2 - 3 týdny
3 129 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K558 židle béžová
2 - 3 týdny
1 372 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K417 židle skořicová velvet
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, šedé kovové nohy (DCL-379 GRN2)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, krémová ekokůže, pohupová podnož broušený nerez (DCL-D1277 CRM)
Poslední kus
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K571 popelavá
2 - 3 týdny
2 865 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K585 tmavě béžová světlý ořech
2 - 3 týdny
3 322 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K590 popelavá
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic zelená látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1328 GRN2)
skladem CEN
2 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, stříbrná CT-972 SIL2 (CT-972 SIL2)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Hnědá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
