Jídelní židle
Celkem 579 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá plastová skořepina, sedák ekokůže, nohy masiv přírodní buk (CT-771 GREY)
skladem CEN
981 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, červená látka, černý kov (DCL-964 RED2)
skladem CEN
891 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K332 nohy - černá, sedák - tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 311 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K401 černá / šedá
2 - 3 týdny
1 504 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Kov |
Moderní jídelní židle
Halmar K429 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 930 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K455 šedá)
2 - 3 týdny
1 890 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K520 nohy - černá, sedák - černá
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K529 bílá / přírodní
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K563 ořechová / šedá / černá
2 - 3 týdny
2 245 Kč
| Barva primární: | Ořech tmavý |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO 3 černá / tap. velvet pikowany Karo 4 - MONOLITH 37 (tmavě zelená)
2 - 3 týdny
3 414 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K366 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 849 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar GERARD2 dub medový / tap: Inari 91
2 - 3 týdny
1 900 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K490 plastik mátová
2 - 3 týdny
1 107 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast/Ekokůže |
Dětská jídelní židle
Autronic Dětská židle, modrá síťovina, bílý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-C801 BLUE)
skladem CEN
1 611 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dětská jídelní židle
Autronic Dětská židle, růžová síťovina, bílý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-C801 PINK)
skladem CEN
1 611 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K493 židle šedá
2 - 3 týdny
1 260 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K530 židle bílá / přírodní
2 - 3 týdny
1 087 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K518 židle, krémová
2 - 3 týdny
1 534 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K508 židle tmavě zelená
2 - 3 týdny
2 225 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, béžová látka cowboy, nohy černý kov (CT-281 COF3)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Signal Berry Brego, barva Oliva 77 - zelená
skladem
2 190 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
