Jídelní židle
Celkem 579 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, šedá látka v dekoru vintage kůže, kovová podnož, broušený nikl (DCH-459 GREY3)
skladem CEN
1 290 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K332 nohy - černá, sedák - béžová
2 - 3 týdny
1 311 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K332 nohy - černá, sedák - tmavě šedá
2 - 3 týdny
1 311 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K392 šedá / hnědá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K426 šedá
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K455 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 890 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K525 šedá
2 - 3 týdny
792 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K485 tmavě zelená
2 - 3 týdny
4 623 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DIEGO 3 dub medový / tap. velvet prošívané pruhy - MONOLITH 77 (námořnická)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K490 plastik bílá
2 - 3 týdny
1 107 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K528 cappuccino
2 - 3 týdny
2 459 Kč
| Barva primární: | Cappuccino |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K292 židle šedá
2 - 3 týdny
681 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K532 židle černá
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K495 židle hořčicová
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, krémová látka, černý kov, otočný mechanismus 90°90° (LP) - funkce reset (DCH-W1117 CRM2)
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, krémová látka, noha černý kov, otočný mechanismus 360° (DCH-T1156 CRM2)
skladem CEN
2 691 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, 180° otočný mechanismus, šedá voděodolná látka, černý kov (DCH-P3170 GREY2)
skladem CEN
2 871 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM CLOUD imitace vintage světle hnědá
Doprava zdarma
skladem
5 840 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K569 židle popelavá
2 - 3 týdny
864 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K576 židle olivová
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Materiál sedáku: | Látka |
| Barva nohou: | Černá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
